Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 11 of 27 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #101

    Smile

    Quote Originally Posted by NEAGA View Post
    stiti ca putetii modifica foarte usor pagina ? sa iti faci tu 999999999 respect status si bani ? si sa faci misto de site... !
    da da ) esti bun bun ma pacat ca nu esti cautat dute vinde gogosi in alta parte)

  2. #102
    Guest

    Default Cladirea Farmacie

    Am colectat din rubrica Farmacie de la Cladiri si cam tot ce am colectat mi-a luat sau scazut din majoritate banilor mei care ii am la cash,iar eu aveam o cantitate de peste 1500 bucati de cat am produs.Din ce cauza la celelalte cladiri care mai am imi da bani,iar la farmacie imi ia bani ca eu am dat colectare la tot ce am produs la pana atunci la cladirea Farmacie.Ce s-a intamplat cu tot ce am colectat la aceasta cladire.

  3. #103
    Guest

    Default ce faza

    cica imi iau si eu cu credite prezervative, domle sa nu iau boala la tarfe...si de unde??? direct spital, cum e posibil frate, mai dau si bani degeaba pe creditele alea ? cum vine treaba asta ? lamuriti`ma

  4. #104
    Guest

    Default drept dovada

    "Pachetul de prezervative iti va ajunge pana in ziua 45 13:33 si scade riscul de a te imbolnavi de 100 ori. " deci nu zic prostii, in joc e ziua 21 se vede clar ca am luat pachetu ala de prezervative cu cateva zile in urma...

  5. #105
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    "scade riscul de a te imbolnavi de 100 ori" - asta insemna ca in acea perioada poti merge la bordel de 100 de ori fara sa te imbolnavesti. Probabil ca deja epuizasei cele 100 de intrari in bordel

    Prezervativele te protejeaza pe o perioada de 28 de zile TC, dar nu mai mult de 100 de intrari in bordel in aceasta perioada.
    Recunosc ca textul lasa posibilitati de interpretare si cred ca majoritatea jucatorilor inteleg ca pe perioada de 28 de zile sunt 100% protejati de boli, ceea ce este eronat.

  6. #106
    Guest

    Default

    Am si eu o problema si nu stiu ce sa-i fac....am citit si pe forum si nu am gasit niciunde aceeasi problema ca a mea....cand intru la proprietatiile mele...ca sa vand si eu droguri ca tot omul....imi spune ca energia este insuficienta...chiar daca am chiar si 100% energie....Ce sa-i fac?

  7. #107
    Guest

    Default

    Pai droguri nu ai cum sa vinzi intrand la "Proprietatile mele",defapt nici nu stiu unde ai gasit tu "Proprietatile mele".Droguri poti sa vinzi direct dealerului intrand la "Dealer droguri* sau la vapor, (daca ai strans din timp tipul de drog care urmeaza sa vina) sau vanzand in rave-uri (baruri) la suprapret altor jucatori sau chiar tie,de ce nu.Ca sa iti faci bar mergi la "Afacerile mele",alegi de acolo "Club de noapte" sau "Discoteca", cumperi niste unitati de drog ca sa ai ce baga in club,alegi pretul si aia e Bafta

  8. #108
    Guest

    Default

    sall all!am si eu o problema.:tocmai am cumparat 20 fabrici de special k ,asta in ziua 121,,si azi knd am intrat sa colectez marfa zice ca productia e 0!cum se poate?mentionez k e ziua 124(

  9. #109
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by jorjik View Post
    sall all!am si eu o problema.:tocmai am cumparat 20 fabrici de special k ,asta in ziua 121,,si azi knd am intrat sa colectez marfa zice ca productia e 0!cum se poate?mentionez k e ziua 124(
    Ca sa faca productie trebuie sa ai o anumita suma de bani in cash, nu in banca, daca nu ai nu iti produce.

  10. #110
    Guest

    Default

    10x man!cred k asta era...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •