Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 12 of 27 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 111 to 120 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #111
    Guest

    Default

    Nu am modificat nimic si nu inteleg cum incalc regula 5?



    folosesc Mozilla Firefox.

  2. #112
    Guest

    Default

    probabil ca ai folosit acel javascript care poti modifica respectul banii etc..
    daca nu , sa-ti raspunda cineva mai compentent

  3. #113
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by StiffUpperLip View Post
    Nu am modificat nimic si nu inteleg cum incalc regula 5?



    folosesc Mozilla Firefox.
    Folosesti unele add.onuri care sunt interzise de acest site, poate chiar fara sa iti dai seama, incearca sa le dezactivezi pe toate si sa le activezi unu cate unu ca sa vezi care cel cu care ai probleme, nu este neaparat sa fie interzis acel addon poate doar sa aiba anumiti parametri care sunt luati drept "bug" .

  4. #114
    Guest

    Default

    mai deci cumparam niste tarfe..si aveam suma de 30.000$ tarfa costa 24.000si dau cumpara...si raman cu 1000$ se ia si TVA ?

  5. #115
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Felicitari! In sfirsit, vad o gluma buna

  6. #116
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by corione View Post
    mai deci cumparam niste tarfe..si aveam suma de 30.000$ tarfa costa 24.000si dau cumpara...si raman cu 1000$ se ia si TVA ?
    Salut,

    Ieri si azi ai cumparat: Bought 1 hooker(s) Miss FBI for $27562.5 si Bought 1 hooker(s) Darling Devil for $33750.

    Intrebarea mea este, cand si ce ai cumparat de 24000$?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #117
    Guest

    Smile

    era doar un exemplu... uite aici .. tarfa costa 49.500 eu am 50.169 ..si cica nu am suficenti bani...daca e gresala mea scuze sunt incepatoare

  8. #118
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Intr-adevar asa este, multumesc pentru informatie!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #119
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Daca a fost ironie, desi nu cred, a fost buna si ea. Oricum, problema ramine. Cum diferenta de bani este foarte mica (doar 669$), s-ar putea sa fie din cauza banilor necesari intretinerii cladirilor pe ziua in curs. Adica aceasta suma pentru intretinere exista in cont dar nu este disponibila pentru a fi cheltuita in alte scopuri. Sau s-a introdus comisionul de intretinere al contului, ca doar traim in Romania...
    Last edited by SadAngel; 10-09-2010 at 06:59 PM.

  10. #120
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    84

    Default

    Am facut o experienta, si ipoteza pe care am avansat-o mai devreme pica. Cauza este alta.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •