Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 13 of 27 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #121
    Guest

    Default

    eu cred ca varianta mea este mai buna..se ia TVA ! oricum nu era problema daca lua bani in plus , atata timp cat am...dar uite cum am vrut sa cumpar una si aveam suma exacta pt tarfa aia si nu puteam sa o cumpar..
    Last edited by corione; 10-10-2010 at 06:29 PM.

  2. #122
    Guest

    Default

    Sallut. Este un bug la coduri la spargeri si la sala... Scriu corect si imi zice ca e incorect....Va rog sa il rezolvati.

  3. #123
    Guest

    Default

    Apropo si codurile nu se inteleg

  4. #124
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DinamovistuLRO View Post
    Sallut. Este un bug la coduri la spargeri si la sala... Scriu corect si imi zice ca e incorect....Va rog sa il rezolvati.
    Cred ca nu le intelegi tu, nu ca este bug ) am dat si eu spargeri antrenament etc si merg perfect.

  5. #125
    Guest

    Default

    Cum zici tu...dar mie lu IonutzBt si miguel nu ne merge perfect :-s

  6. #126
    Guest

    Default

    Mda...cand dau la sala,aveam sala de 1h,am bagat vre-o 20 de coduri de securitate,corecte,la toate si imi zice - Ai introdus un cod incorect sau ceva de genul.Verificati pls.

    ON:Se faceai modificari la coduri,cred,dupa ce am intrat,peste 40-50 de minute,am vazut codurile mari,si a mers sa termin antrenamentul.
    Last edited by witsK; 01-26-2011 at 07:11 PM.

  7. #127
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Problema a fost remediata acum aproximativ 3 ore. Ne cerem scuze pentru inconvenienta!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  8. #128
    Guest

    Default

    am si eu o problema :
    sunt singur in gg la "lider" e contul meu dar nu ma lasa nici sa editez gg ul nici sa ies din el ...

    nu mai conteaza
    Last edited by francezux1; 04-28-2011 at 08:36 PM.

  9. #129
    Guest

    Default

    s-a dus de rapa jocu asa......umblu prin baruri fara sa am relatii cu nimeni si ma trezesc cu un ga fantoma de toata frumusetea.Nici cu cel mai rapid internet din lume nu putea sa faca asta fara sa vad relatia.Dar asta e atata timp cat exista scripturi si bot-uri crimsĂș e floare la ureche pt ei.

  10. #130
    Guest

    Default

    mai schimba fata din cand in cand , cand ai prea multe relatii nu-ti mai arata

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •