Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 16 of 27 FirstFirst ... 6141516171826 ... LastLast
Results 151 to 160 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #151
    Guest

    Default

    Buguri:

    1) Atunci cand primesti ban pentru multihunter daca ai "tarfe" ele iti produc banii pe acea perioada pe care esti banat.
    2) Personal pe caracterul meu de joc: ToothFairy am intalnit un bug si acela este la nivelul de trecere Mafioso cu Capo. Nu primesc cele 1750 de unitati din fiecare drog + nu am optiunea de a ma antrena pe o perioada de 3 ore cum ar fi normal pentru rank`u de Capo.

  2. #152
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Quote Originally Posted by GmbH106 View Post
    Buguri:

    1) Atunci cand primesti ban pentru multihunter daca ai "tarfe" ele iti produc banii pe acea perioada pe care esti banat.
    Se poate sa se fi schimbat, dar eu stiam ca un cont banat nu produce nici droguri din cladiri si nici bani din tarfe.

    2) Personal pe caracterul meu de joc: ToothFairy am intalnit un bug si acela este la nivelul de trecere Mafioso cu Capo. Nu primesc cele 1750 de unitati din fiecare drog + nu am optiunea de a ma antrena pe o perioada de 3 ore cum ar fi normal pentru rank`u de Capo.
    Ca sa te antrenezi 3 ore trebuie sa fii Consigliere sau mai sus, drogurile cred ca le-ai primit - nu am mai auzit de problema asta de la alti jucatori. Genul asta de bug-uri ar afecta toti jucatorii, nu doar contul tau ToothFairy.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #153
    Guest

    Default probleme credite

    cine ma poate ajuta si pe mine ?? am cumparat de 2 ori credite si nu mio ajuns nici un credit , in schimb banii de pe telefon ia luat ... si in concluzie am ramaas si fara credit la joc si fara credit pe telefon .... poate sa ma ajute cineva sau sa imi zica ceva ? o solutie , o idee ?

  4. #154
    Guest

    Default

    http://support.thecrims.com/index.php
    - Submit a Ticket
    - Credits Department
    Acolo vei putea sa faci un ticket unde vei descrie problema ta (in engleza) si cel mai probabil o sa se rezolve.

  5. #155
    Guest

    Default

    nu ne apare poza la intrebariile alea scarboase

  6. #156
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gicalespimp View Post
    nu ne apare poza la intrebariile alea scarboase
    sterge toate cache`urile si cookie din browser si o sa mearga

  7. #157

    Default

    Azi dimineata eram in gang.. dadeam FK ... baieti au vrut sa dea Ga .. iar mie mi`au dat kick.. faza e ca si eu am luat GA... ce e de facut.. am pierdut peste 130k skill cumulat..http://www.picz.ro/pictures/84034cee...152085a901.jpg
    Last edited by CatalinZ; 07-10-2012 at 10:37 AM.

  8. #158
    Guest

    Default

    Problema care o are Catalin am patit-o si eu ... nu aveam nici un gang dar eu am luat Ga la fel am pierdut aproximativ 50 k skill

  9. #159
    Guest

    Default

    CatalinZ, faza ca ai pierdut tu skill nu este BUG. Vezi?
    Daca te uiti mai atent vezi ca ai primit kick din gang, dar tu continui sa jefuiesti cu gangul. De asta ai pierdut skill.

  10. #160

    Default

    Quote Originally Posted by GoldenBrau View Post
    CatalinZ, faza ca ai pierdut tu skill nu este BUG. Vezi?
    Daca te uiti mai atent vezi ca ai primit kick din gang, dar tu continui sa jefuiesti cu gangul. De asta ai pierdut skill.
    faza e ca el dupa ce ma dat afara dn gang el nu ma vazut in gang... deci ce poate fi.. ? daca eu numai apaream pe gang ? ...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •