Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 18 of 27 FirstFirst ... 81617181920 ... LastLast
Results 171 to 180 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #171
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by taxare View Post
    salut .. sa intamplat ceva ciudat ..si nu inteleg.... eram in club si am acut contact cu unu si mi am skimbat fata repede ...si nu mai aveam rel cu nimeni nimik... si cand ma trezesc dupa vreo 5 min cu GA si nu am mai umblat prin cluburi .. da ns ce sa zik aiurea
    Daca pune ga inainte sa schimbi fata si nu mori poate sa finalizeze acel ga si dupa o saptamana, cel mai probabil a verificat sa vada daca ai gang.

  2. #172
    Guest

    Default

    in R58 ziua 10 nu mia intrat nimic de la cladiri nici un drog se poate face ceva va rog a trecut deja 1 ora jumate in joc si tot nu a intrat nimic . Multumesc

  3. #173
    Guest

    Default

    Salut am si eu o problema aveam in contul din banca 22.000.000$ iar in momentull in care am vrut sa-i scot mi-au disparut avand soldul 0 $ E destul de greu la inceput sa ramai fara bani mama ei de banca !

  4. #174
    Guest

    Default Banii din banca

    Am vandut acum la vapor morfina si aveam 4,5 miliarde si am bagat in banca sa trec nivelul sa ma fac consilier.Cand am dat sa ii scot sa ii investesc numai erau.

  5. #175

    Default

    Salut, deschide un ticket cu problema aceasta la http://support.thecrims.com, in engleza daca este posibil.
    TheCrims.com Crew

  6. #176
    Guest

    Default

    salut astazi am reusit sa recrutez 5 membri in gang si aveam destule puncte ca sa pot urca la urmatorul nivel: Mafioso adica: Puncte de gang: 39276.25 dar el tot nu ma lasa imi zice ca nu am inca 35000 de puncte..in gang ma poate ajuta cineva?

  7. #177
    Guest

    Default

    Trebuie sa astepti sa se faca refresh la ganguri, care se intampla din 15 in 15 minute.

  8. #178
    Guest

    Default

    Ai fost deconectat datorita unui alt login de pe IP-ul 79.119.191.220 (IP-ul tau este: 79.119.191.220) Daca ai fost inactiv in ultimele 10 minute, este posibil ca un prieten de incredere sa fi intrat pe contul tau.

    imi arata intruna asa..

  9. #179
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by rrraulx View Post
    Ai fost deconectat datorita unui alt login de pe IP-ul 79.119.191.220 (IP-ul tau este: 79.119.191.220) Daca ai fost inactiv in ultimele 10 minute, este posibil ca un prieten de incredere sa fi intrat pe contul tau.

    imi arata intruna asa..
    Si eu am aceeasi chestie, cand dau click pe gang...

  10. #180
    Guest

    Default

    cand dau click pe oricare gang din top apare asta :

    You have been logged out due to another login from IP 151.21.xxx.xx (Your IP is: 151.21.xxx.xx ) If you have been inactive for the past 10 minutes, a trusted account may have logged in to your account.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •