Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 261

Thread: BUG TOPIC !

Hybrid View

  1. #1
    Guest

    Default

    am iintrat in puscarie fara sa fac nimic dc?

  2. #2
    Guest

    Default

    Probabil e bug

  3. #3
    Guest

    Default

    pai am mai gasit un bug

    deci am intrat la vanatoare... am dat sa atac pe unu ... lam atacat iam luat 150 skill si apoi ma atacat unu care mia luat 100 skill ... la cel de al doilea am vazut mesajul si am continuat... dupa ce mam uitat la relatii am mers la mesaje si ciudat dupa eram in spital...

    cum sa fiu in spital daca eu am fost atacat si dupa atac nu eram la spital 100% ... mai apoi mio aparut spitalu !?!?!?!?

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by SeLecTeD View Post
    pai am mai gasit un bug

    deci am intrat la vanatoare... am dat sa atac pe unu ... lam atacat iam luat 150 skill si apoi ma atacat unu care mia luat 100 skill ... la cel de al doilea am vazut mesajul si am continuat... dupa ce mam uitat la relatii am mers la mesaje si ciudat dupa eram in spital...

    cum sa fiu in spital daca eu am fost atacat si dupa atac nu eram la spital 100% ... mai apoi mio aparut spitalu !?!?!?!?
    teo fi vazut mai prost imbracat

  5. #5
    Guest

    Default

    salut am si eu o problema cand dau add la Booze in pagina de administrare a discotecii mele ma intoarce la pagina de administrare a afacerilor mele si nu adauga nimic ... pls help!

  6. #6
    Guest

    Default

    What is the problem ?

  7. #7

    Default Problema

    Sal am mai vazut asea ceva postat imi cer scuze Am si eu o problema am bagat niste bani in bank si acestia tot scadeau iam scos si intro zi reala kt nam intrat am ajuns la o suma cu minusProblema nu era k suma era cine stie ce ci ca tot scade incontinu si aveam bani fixi sa ies din parnaie si am ramas fara

  8. #8
    Guest

    Default

    banii cash iti scad din cauza cladirilor. ca sa poata produce drog o fabrica are nevoie de intretinere, care costa bani

  9. #9

    Smile :)Pff

    Lol am uitat de asta si aveam ceva cladriri farmacii si fabrici de weed k dupa aia am intrat in parnaie si mio scazut inteligenta si nam mai cumarat

  10. #10
    Guest

    Default

    Ce ziceti de bugu care e acuma la atacuri? Se rezolva sau stam ca n00bi si dam fk`uri in loc sa mai facem si noi niste victime in cluburi. " Mai usor cu bietul soarece prietene. Ai apasat inainte ca vechea actiune sa se termine." ori iti arata asta cand dai sa ataci pe cineva, ori iti da pagina goala.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •