Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 27 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 261

Thread: BUG TOPIC !

  1. #21
    Guest

    Default

    Nimeni ?! Ora 21:49 sunt onlain 50792 de iuzare

  2. #22
    Guest

    Default

    ok, arata'mi .. 5 membri RA care inca mai joaca .. sau 5 furor .. sau 5 RC .. sau 5 SA. membri adevarati, nu d'aia de'si pun in profil 2 poze si gata, sunt membri fondatori. de n00bi o sa fie plin mereu crimsu, nici nu'mi fac probleme in privinta asta.

  3. #23
    Guest

    Default

    Pai nici asa nu stiu , dapai care mai joaca acum .. dar nu inseamna ca daca numai joaca unii jucatori mai vechi numai joaca nimeni.
    E normal sa fie multi incepatori daca in fiecare zi se inscriu zeci/sute oameni.. app fara relatie ataca (este atacat) numai Grudge .. dai/sterge o relatie si iti va aparea acele relati rosii , este de runda trecuta problema asta

  4. #24
    Guest

    Default

    nush de ce te'ai bagat tu in discutia asta, dc tot nu stii, da hai fie. sa ne gandim altfel, daca nu mai joaca cei vechi = nu mai exista ganguri puternice = nu mai exista strategii calumea = n00bii vor ramane n00bi si la a 10'a reincarnare, pt ca nu au de unde sa invete. nici atunci nu le explica nimeni cum se face, e adevarat, dar cand vedeau de exemplu la clasament #1 RA cu steag romanesc, se mai ambitionau si mai incercau cate o miscare.

    in fine, hai sa pastram subiectu topicului, sa nu se supere adminii care sunt prezenti la datorie si isi fac intotdeauna treaba.

  5. #25
    Guest

    Default

    pai am mai gasit un bug

    deci am intrat la vanatoare... am dat sa atac pe unu ... lam atacat iam luat 150 skill si apoi ma atacat unu care mia luat 100 skill ... la cel de al doilea am vazut mesajul si am continuat... dupa ce mam uitat la relatii am mers la mesaje si ciudat dupa eram in spital...

    cum sa fiu in spital daca eu am fost atacat si dupa atac nu eram la spital 100% ... mai apoi mio aparut spitalu !?!?!?!?

  6. #26

    Default

    Quote Originally Posted by SeLecTeD View Post
    pai am mai gasit un bug

    deci am intrat la vanatoare... am dat sa atac pe unu ... lam atacat iam luat 150 skill si apoi ma atacat unu care mia luat 100 skill ... la cel de al doilea am vazut mesajul si am continuat... dupa ce mam uitat la relatii am mers la mesaje si ciudat dupa eram in spital...

    cum sa fiu in spital daca eu am fost atacat si dupa atac nu eram la spital 100% ... mai apoi mio aparut spitalu !?!?!?!?
    teo fi vazut mai prost imbracat

  7. #27
    Guest

    Exclamation sallll

    frate sa mor in momentul de fata astept de 2 ore sa imi apara mesajul q cpdul k sa pot sa imi cumpar credite si nimik cred k sa imputit jocul asta

  8. #28
    Guest

    Default

    salut am si eu o problema cand dau add la Booze in pagina de administrare a discotecii mele ma intoarce la pagina de administrare a afacerilor mele si nu adauga nimic ... pls help!

  9. #29

    Default bug la cladiri

    am 10 cladiri de ghb din ziua 2 TC si acum in ziua 5 TC nu am gasit productie...unde draq sunt drogurile mele?

  10. #30
    Guest

    Default

    What is the problem ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •