Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Admin?

  1. #11
    Guest

    Default

    NsJ pastreaza limbaj decent

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT
    NsJ pastreaza limbaj decent
    Hello,lasa-l sa vb cum vrea..are dreptate...eu vorbeam numa la tek
    adik lipsa de ocupatzie

  3. #13
    Guest

    Default

    r4uL tu ai scris primul tampenii in legatura cu subiectu, asa ca numai da tu sfaturi.

    Aici toata lumea trebuie sa pastreze limbaj decent, nsj are dreptate dar treaba cu limbaju e altceva

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by r4uLRoNsoN
    Quote Originally Posted by F1rsT
    NsJ pastreaza limbaj decent
    Hello,lasa-l sa vb cum vrea..are dreptate...eu vorbeam numa la tek
    adik lipsa de ocupatzie

    alooo, asta....te vezi vreun ceva pe forumu/jocu asta sa comentezi la lume? eu zic sa iti vezi de treaba ta bah, cum adik lasal sa vb cum vrea? da ce e forumu lu mata?

  5. #15
    Guest

    Default

    v1to pastreaza un limbaj decent f%^&% ))

  6. #16
    Guest

    Default

    ) ca ce o sa faci daca nu pastrez un limbaj decent ) cumva ai uitat ca am ban ip de peste 2luni =))?

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NuStiuJuca1
    ) ca ce o sa faci daca nu pastrez un limbaj decent ) cumva ai uitat ca am ban ip de peste 2luni =))?
    Lasa-i nsj sa sufere si ei, macar intr un joc ca in viata reala a lor...no comment )

  8. #18
    Guest

    Default Re: Admin?

    Quote Originally Posted by joyman2
    care imi zice cum sa fiu admin...scz dar chiar vreau sa stiu pls raspundeti-mi
    si totusi ca sa nu mai fim offtopic (^) .. baga pupincurism la greu amice vezi exemple printre actualii "admini" .. si ar mai fi cateva reguli de urmat:
    1. daca un admin mai mare ca tine zice ca albul = negru, nu il contrazice. adminul mai mare are intotdeauna dreptate.
    2. daca un admin zice sa dai ban cuiva, fie ca el nu are curaj, sau nu are motive dar nu vrea sa urle lumea la el, asa ca te baga pe tine la inaintare ceea ce e mai des intalnit ii dai fara alte intrebari.
    3. cand vreun roman ia ban d'an pulea, desi toata romania stie ca e pe nedrept, astepti reactiile adminilor mai mare care de obicei intarzie sa apara / nu apar deloc. abia apoi vii dupa el si sustii exact aceleasi lucruri, fie ca's adevarate sau nu vezi punctul 1

  9. #19
    Guest

    Default

    =))

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •