Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 44
  1. #1
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    311

    Default Novice #25 runde

    Naključni dogodki
    Se vam je Crimcity kdaj zdel kot prostor poln zločincev in izmečkov, ki čakajo da te dobijo? Ni več, saj te bo od sedaj naprej vsake toliko časa ustavil Crimcity prebivalec in ti zastavil vprašanje. Če boš odgovoril pravilno boš nagrajen, če pa boš odgovoril napačno te lahko doleti zoprno presenečenje.

    Sporočila
    Vsak ponedeljek je sistem trpel zaradi pomankanja prostora in vsa sporočila preteklega tedna so se zbrisala. Od sedaj naprej pa si boste lahko sporočila starejša od enega tedna shranili.

    Zaupljivi prijatelji
    Dolgo pričakovana novost je bila končno izvedena. Zaupljivi prijatelji. Sedaj lahko svoj račun zaupaš trem prijateljem, ki bodo lahko s tvojim računom upravljali brez tvojega gesla. Zaupljivi prijatelj lahko počne vse kar lahko počneš sam, razen uporabljanja kreditov in pa spreminjanje profila.

    Sprememba statsov pri pretepu
    Da bi bila igra bolj realna in da bi začetnikom malce olajšali igro, bo sedaj napad od močnega nasprotnika na veliko manjšega prinesel veliko manj statsov, in tudi žrtev bo izgubila manj. Če pa bo slabši nasprotnik poskušal pretepsti veliko močnejšega pa bo izgubil toliko statosov kolikor jih je do zdaj, vendar bo žrtev dobila le toliko statsov, kolikor bi jih dobil če bi on napadel.

    Polna realizacija novega sistema orožja
    Hočeš biti pravi profi z puško? Učinek orožja je sedaj odvisen od usposobljenosti na tip orožja in priporočeni spretnosti. Pri prodajalcu orožja boš lahko izvedel kako spreten si z katerim izmed orožij.

    Množična sporočila od vodje ali ko-vodje ganga
    So vam včasih delovali šefi tolp malce neumno? Končno so ugotovili da ni treba pošiljati sporočil vsakemu članu tolpe posebej, namreč jih lahko pošljejo kar celemu gangu naenkrat.To so naučili delati tudi ko-vodje tolp.

    Kurbenhausi kot posel
    "Ali kurbenhousi proizvajajo kurbe?"
    "Ne."
    "Zakaj moram potem imeti kurbenhouse kot zgradbe?"
    "Dobro vprašanje."
    No nič več, sedaj so kurbenhousi gledani kot nočni lokali.

    Posledica zasvojenosti
    Zadnje časa veliko žuriraš? Je mogoče čas za detox? Pazi, ker če se tvoja zasvojenost dvigne previsoko, lahko totalno zadet končaš na napačnih krajih ali pa pri kurbi in si poslan na urgenco.

    Plus paketi
    Želiš malo tiste dodatne spodbude ki bo razkurila tvoje tekmece? Preveri novosti pri orožarju, kurbah ter zgradbah. Orožar ti sedaj ponuja nove učinkovitejše naboje; za kurbe lahko kupiš posebne tablete ki bodo povečale njihovo produktivnost; za svoje tovarne pa lahko najameš nekaj poceni dodatnih delavcev. Nadgradili smo tudi začetne pakete ki vam bodo sedaj dali nekaj več prednosti.

    Policijski viri
    Policija se spopada z omejenimi viri na enem koncu in z visokim dvigom kaznivih dejanj na drugem. Verjamejo da morajo problem napasti ko se začne in narediti reklamo za rehabilitacijo v zaporu. Posledica tega je da je meja skupnosti zrasla na 100 točk respekta in zaščita pred napadi na 200 točk respekta. Rezultat policijskih raziskav je tak, da ko se gangi napadajo med seboj je manjša vrjetnost da bi jih poslali v zapor. Policijskega uslužbenca so slišali reči: "Naj imajo tolpe svoje osebne vojne in naj jih rešijo same."

    Izrazito beta testiranje
    Igralci ki so naredili največ pametnih prispevkov in ki so našli buge in nam jih sporočili, bodo dodatno nagrajeni ob začetku nove runde. Imejte oko na Crimcity časopisu za predstavitev teh igralcev. Mogoče si med njimi?

    Sprememba statsov pri ropanju
    Sprememba statsov pri ropih bo sedaj odvisna od celotne napadalne moči roparja, prej od trenutnih statsov roparja. Igralci bodo sedaj dobili večino izurjenosti samo z uspešno izvedenim ropom.

    Priljubljeni lokali
    Lastnik lokala ni vedno dosegljiv, da bi preveril obratovanje svojega lokala, ponavadi ima menegerja ki to postori namesto njega. Tako da sedaj lahko obiščete lokal tudi če je njegov lastnik na urgenci.

    Drugo
    Zvišano vzdrževanje zgradb.
    Igra se sedaj začne z dnevom 1 in ne 0 kot do sedaj.
    Kurbe niso vključene v respekt.

    POMEMBNO
    Pravila so posodobljena, prosim preberite jih.

    /////
    Če je pri komurkoli glede novic kej nejasnosti, nej vpraša tule
    Here to help

  2. #2
    Guest

    Default

    ql bo sam to ne razum pol če bom meu kurbe bom sam dnar dobu respekta pa ne?

  3. #3
    Guest

    Default

    malce se je pa spremenilo bomo mogli probat :P

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by minikillercek
    malce se je pa spremenilo bomo mogli probat :P
    Angel mi je razložu tnx

  5. #5

    Default

    brez veze

  6. #6

    Default

    Ja ni trebalo stajercu prevajat

  7. #7

    Default

    Meni se zdi preveč novosti pa prav bedne ? Pa vam ?

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ymv3
    Ja ni trebalo stajercu prevajat
    Jaz sem prevedo samo objavo nisem Glede sprememb:kaj preveč sploh ni blo za pričakovat saj sploh nobeno rundo ni blo kake velike spremembe...sem pa mnenja, da bi rajši boljši server kupli od tega bi imeli več tudi mi igralci pa prepričan sem, da bi se tudi število online igralcov povečalo.

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SpeCialWaRRioRs
    Quote Originally Posted by minikillercek
    malce se je pa spremenilo bomo mogli probat :P
    Angel mi je razložu tnx

    Wtf ?

  10. #10
    Guest

    Default

    te bom pa mogo igrat da sprobamo :P drugac pa kr neki

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •