Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Guest

Default Yazlıları Ortaya Alma

Mod Bazı Kişiler Profilindeki Yazıları Ortaya Alıolar Onun Kodunu Biliosanız Sölein ...

Guest

söylemem kiiii len araştır google cıkıo TR de bilen yok zaten ama zor bişi değil biraz araştır bulursun

Guest

Yaf Msnden Söleseydinya

Guest

sizde her gördüğünüzü istiyorsunuz canım böyle olmaz ki profili resim koymayı anlattık onuda söyleriz bi ara rahat ol bırakda bi süre boku çıkmasın bununda herkes yapacak yoksa

Guest

forumlarda [center] la olur ama olmuo gerçek crimste

yazı

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon
    söylemem kiiii len araştır google cıkıo TR de bilen yok zaten ama zor bişi değil biraz araştır bulursun

cok nazlısın snde =) gerçi sölemezsen söleme napıcam ortaya yazmayı

Guest

tamam tamam söleyem normal renkli yazıp color=595959 yap sonra ............. yaparak yazıyı ortaya al oke mi len

Guest

Quote Originally Posted by Tribalenfeksiyon
    tamam tamam söleyem normal renkli yazıp color=595959 yap sonra ............. yaparak yazıyı ortaya al oke mi len

okemiymiş len =)

Guest

len bunu ilk ben buldum be googleye renk kodları yazıp o kdr uğraştım hatta oynadığım sezon totlegend da gördü 2 sezon önceydi screamania profilinde boşluk vrdı olympic den görüp yaptım bazen ilk bizde olabiliyoz

Guest

benim profile ve TurkPower ın profile bak bakalım nasıl yapılmış bu sadece bilinen yöntemi renk kodsuz bizim porfildekiler sadece yazıyı ortaya nasıl alırız dediler renkleri söyledim ama ben renk kodu kullanmadan yaptım oke canım hade iyi oyunlar hahahahah