Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 29 of 29
  1. #21
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by xdkillerxd
    Kobayashi, KENTAVER ???

    Tedva pogresas?

    lp

    Ja kwa pa je kentavr, faq je pa umetnost blo fk stiskat po cele dneve.

    Ja kobo pa mihc :P (dedekmraz)

  2. #22
    Guest

    Default

    Aja..no men je usenn.. jes sm naštela teh par ljudi..k so pač tko nekak..hehe..aja pa jes nisem moški..sm ženska (ANJA)p stara sem 17..TheFreak100 je pa nick od mojga brata timija k je se spilu..

  3. #23
    Guest

    Default

    Kentavru je ime Božo če kdo ne ve...
    nex: nobena umetnost ni bla stiskat fk, umetnost pa je bla pridt do 15k moči, ne pa tko ko zdej, kupš nomex pa mean pa si na ac in ga drkaš in drkaš pol ti pa xyz folka donira in si jaki car... v času fk se statsi niso tko pridno dobival kot se zdej. nekateri se še spomnemo drkanja zajcv na 300 pa pol ga pa na 500 pa pol ga, res velik dela je blo treba nardit da si pršu do fk...zato ns je pa blo zmožnih samo 5-6 u sloveniji ropat fk


    Učasih je biu njboljši kentaver, brez konkurence...
    Pol sva pršla js pa miha, zdej pa nevem kdo je najboljši, vsekakor pa si saax zasluž vstrajnost ahahaa

  4. #24

    Default

    Ja res,takrat si od 1vs1 dobo 5 moči samo Ga je trebalo dleat pa dost zajcev :S je pa trebalo met tud več časa kot zdaj za igranje k je zajce blo tudi težk bildat :P ej mato kje je pa božo ?

  5. #25
    Guest

    Default

    ymv3 za informacijo- kentaver (božo) je prenehal s TC kariero in verjetno tudi nebo več igral. Če pa samo pripomnen tisto glede bildanja na fk je pa res da je blo treba bilo veliko truda vložit v to in met statse ok 30k, z inteligenco 5k, da si lahko ropal fk. Tako da govorico o easy varjanti nabijanja fk-ja ne držijo. Je pa res da, ko sem zadnjič lani igral TC, bilo to pohvalno da smo jaz, d187e pa kentaver veliko skupaj napadali in igrali ter posledično je bil tudi tu rezultat vseh prvih treh mest točno 700000. So - good old days!

  6. #26
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Slovenia
    Posts
    264

    Default

    Quote Originally Posted by WeWillWin
    Kentavru je ime Božo če kdo ne ve...
    nex: nobena umetnost ni bla stiskat fk, umetnost pa je bla pridt do 15k moči, ne pa tko ko zdej, kupš nomex pa mean pa si na ac in ga drkaš in drkaš pol ti pa xyz folka donira in si jaki car... v času fk se statsi niso tko pridno dobival kot se zdej. nekateri se še spomnemo drkanja zajcv na 300 pa pol ga pa na 500 pa pol ga, res velik dela je blo treba nardit da si pršu do fk...zato ns je pa blo zmožnih samo 5-6 u sloveniji ropat fk


    Učasih je biu njboljši kentaver, brez konkurence...
    Pol sva pršla js pa miha, zdej pa nevem kdo je najboljši, vsekakor pa si saax zasluž vstrajnost ahahaa
    Am ja kaksne donacije spet

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by saax6
    posledično je bil tudi tu rezultat vseh prvih treh mest točno 700000. So - good old days!
    ahaha tega se pa spomnem

  8. #28
    Guest

    Default

    Kdo pa ne ? eni so se še komi takrat pisat učil

  9. #29
    Guest

    Default

    Mene ste pozabil

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •