Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
    Guest

Default karşıma polis cıktı!!

beyler bana polis rastladı soruuyu bildim benim 333 icki icebilirsin dedi nasıl kullanıcam ben o 333 hakkımı anlayamadım biri yardım etsin lütfen

Guest

sorusunu biliyom uyuz herifin bi bok verdiği yok yaşlı herif daha insaflı 400 dolar falan veriyo hiç olmazsa

Guest

Default Re: karşıma polis cıktı!!

Quote Originally Posted by TRmeaglin
    beyler bana polis rastladı soruuyu bildim benim 333 icki icebilirsin dedi nasıl kullanıcam ben o 333 hakkımı anlayamadım biri yardım etsin lütfen
    333 hak değil ! 333 adet içki vermiş sana uyuşturu tüccarına bak orda görürsün ve ne yapabilirsin.... barın varsa barına koyabilirsin yada tüccara satabilirsin

Guest

bu adam senin icin heryere gider gibi bişe diyo o en ise yarıyo onu çözemedim.ayrıca polis 333 bira vercem dedi baktım uyusturucularda yok kazıklamıs beni polis

Guest

Quote Originally Posted by TRmeaglin
    bu adam senin icin heryere gider gibi bişe diyo o en ise yarıyo onu çözemedim.ayrıca polis 333 bira vercem dedi baktım uyusturucularda yok kazıklamıs beni polis

Bu adam senin için her yere gider acaba koruma olabilir mi?

Guest

korumalara basınca görülüyomu
    görünmüosa olamaz

Guest

Crimsi bi kaç sezondur oynamıyordum baya değişmiş fakat bu polis yaşlı amca fln ne oluo açıklayabilirmisiniz nerde karşılaşıyoruz bunlarla

Guest

Quote Originally Posted by reynax
    Crimsi bi kaç sezondur oynamıyordum baya değişmiş fakat bu polis yaşlı amca fln ne oluo açıklayabilirmisiniz nerde karşılaşıyoruz bunlarla
    yaşlı amca veya dişlek adam sana anaokulu sorusu soruyo bayağı kolay. bunlarla heryerde karşılaşabilirsin mesela soyguna tıkladın sayfa açıldı herif karşında soruyu soruyo... gece hayatına basıyorum sayfa açılıyo herif karşında

Guest

Quote Originally Posted by reynax
    http://forum4.thecrims.com/viewtopic.php?t=55298

burdan okuyabilirsin