Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Default Crimsde herşey hata bu tur kapanmalı !!!

ya 500stat galil parlak fed yapmıyosa biz ac yi nasıl yapıcaz neyse hapse girmelerine bişi demiyorum as adamıma girmiyodu site hızlı ama lütfen bekleyiniz diyor 1saat şimdi as hesabıma giriyor ama istatisliker çete merkezi mesajlar kontaklar crediler hiç bir bölüme girmiyor saçma sapan adminlerden ricamdır hata raproru nere yazılıyo bilmiyorum ama bu yazdıklarımı oraya taşınırsanız sevinirm

aynen katılıyorum sana delirecem valla bişi söylesinler

Guest

böyle daha güzel olmuş daha zor kasılıyo hakeden kazanıyo... bence daha da zorlaştırılması lazım

Guest

valla bende bir çok şeyden şikayetçiyim

bug kısmına raporda ettim. oyunu yapanlar bizler değiliz bu yüzden sadece rapor edebiliyoruz.

oyunun ana sayfasında bir özür yazısı yayınlamışlar ama tabi bu ne kadar yeterli yada yeterlimi tartışılır

bence saçmalık en yakın zamanda kapanmasını istiyoruz ve adam gibi açılmasını istiyoruz madem böyle olcaktı o zmn ss up ve ac yi kaldırsınlar fed soyarak belki bişiler yaparız

Guest

Quote Originally Posted by ****erNutterTeam
    bence saçmalık en yakın zamanda kapanmasını istiyoruz ve adam gibi açılmasını istiyoruz madem böyle olcaktı o zmn ss up ve ac yi kaldırsınlar fed soyarak belki bişiler yaparız
    neden olmasın

Guest

lan bok etmişler ya 650 stat galil parlak fed yapamıo a.g

Guest

silahınızı aldıktan sonra mesela diyelim galil aldınız yeteneğiniz silah kullanma ustalığınız düşük olacaktır. bu nedenden dolayı cete soygunu yapmadan önce bi kaç biletlik tekli soygun yaparak silah becerinizi arttınızın.

Guest

öle yaptık ztn cnm hepsini zırhlı döndürüp kurşun aldık şimdi yapabiliolar amg..

Guest

Quote Originally Posted by SwiftBlast
    silahınızı aldıktan sonra mesela diyelim galil aldınız yeteneğiniz silah kullanma ustalığınız düşük olacaktır. bu nedenden dolayı cete soygunu yapmadan önce bi kaç biletlik tekli soygun yaparak silah becerinizi arttınızın.
    abicim bu tur çok saçma olmuş yha ne salakça çok çekcez bu tur