Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 42 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 414
  1. #11
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    98

    Default

    A ja myślę, że to wszystko zaczęło się psuć po zezwoleniu na multi, po zalegalizowaniu multi skończyła się gra zespołowa, każdy zaczął grać indywidualnie, przez co jedni zrezygnowali z gry a inni wyszli z założenia, że najlepszą taktyką będzie taktyka '10 kukiełek i ja', przez co gra straciła klimat, klimat gry zespołowej.

    Ja osobiście, głównie z tego powodu przestałem 'pykać' w TC, nie chciało mi się siedzieć 24h na dobę przed kompem grając na dziesiątkach kont jednoczenie. Strata czasu, w przypadku niektórych osób - strata lat ;-)

    Multikonta to jak RAK dla TC, zaczęły całą tą grę psuć od środka, a 'wyleczyć' już się tego raczej nie da. Jakieś 90% graczy nie wyobraża sobie TheCrims bez multikont (bo przecież od samego początku uczeni byli grać na multi) i to jest w tym wszystkim najgorsze. Pozostałe 10% graczy, może tylko o tym pomarzyć, a Ci starzy wyjadacze (wiesz o kim piszę) już nawet nie pamiętają adresu do tej gry =)

    Ekipa z którą się grało, też ma wielkie znaczenie, więc w moim przypadku, jedyne co skusiło by mnie na powrót to ekipa z 5-6 edycji + zasady gry z tych edycji, co jest nie możliwe =)

  2. #12
    Guest

    Default

    Zgadzam się z Orinkiem Tyle, że w moim przypadku to eda 6 i 7. Jeśli ludzie, z którymi grałam(nie tylko w tym samym gangu) skupili by się w jednej grze i poświęcali jej tyle czasu, co kiedyś tc, to chyba rzuciłabym pracę, żeby z nimi zagrać :P
    Póki co można pomarzyć, choć już sporo ludzi zebrało się na innej grze online. Co do samej gry, to zostaję tam, a pomocą służę tutaj

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Witchbl4de
    Zgadzam się z Orinkiem :) Tyle, że w moim przypadku to eda 6 i 7. Jeśli ludzie, z którymi grałam(nie tylko w tym samym gangu) skupili by się w jednej grze i poświęcali jej tyle czasu, co kiedyś tc, to chyba rzuciłabym pracę, żeby z nimi zagrać :P
    Póki co można pomarzyć, choć już sporo ludzi zebrało się na innej grze online. Co do samej gry, to zostaję tam, a pomocą służę tutaj :D
    Hmm, co do tej 7 edycji to takie antysaints gangi by sie przydaly ;D.

    Orion, chyba jednak znamy taka osobe ktora jechala tak jak opisales i nadal ma sie dobrze a czasu nie stracila :D

    A co powiecie na powrot systemu "2 razy do klubu wciagu 15 min"? Mozna by to zwiekszyc troche.

  4. #14
    Guest

    Default

    Verg,ja za... wtedy raczej wygrywali by ci z większymi umiejętnościami... a nie z większym zasobem czasu :P

  5. #15
    Guest

    Default

    Hmm... no właśnie nie, bo bilety możesz zużyć w ciągu jakiegoś czasu, a odnawianie co 15 min. dałoby większe korzyści tym, którzy spędzaliby na TC 24h

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Witchbl4de
    Hmm... no właśnie nie, bo bilety możesz zużyć w ciągu jakiegoś czasu, a odnawianie co 15 min. dałoby większe korzyści tym, którzy spędzaliby na TC 24h
    Albo tym którzy by grali większą ekipą na koncie ;]

  7. #17
    Guest

    Default

    1) Powrót fortów
    2) Stary system broni, żeby nie było mm 1,8-3k ani nomexu 2,5k
    3) Brak stat za solo
    4) Uczciwi admini najlepiej adminki, które nie banowałyby za to, że hekate pokaże cycki a później komu dać bana.
    5) Usunąć śmieszne bonusiki za kredo np. w tej edzie wielce wszystko za kredo a wypuscili ede bugów.
    6) Zakaz grania po kilka osób na koncie
    7) Hmmm zakaz multi też chyba przydał chodź cięzko by było zrobić staty na fort bez kukieł

    No to by było chyba na tyle ode mnie
    Pozdro.

  8. #18
    Guest

    Default

    W tej edycji mialo sporo ludzi wrócic ,ale to co sie dzieje z ta grą to zwątpili i wyszła lipa i tak bedzie za kazdym razem jak nieodpowiednia osoba wezmie sie za "psucie" tej gry bo inaczej tego nie mozna nazwac niech wroci to co bylo dawniej do fk itd wtedy moze cos to da a jak nie to odejda wszyscy co grali i graja ze starej ekipy chcoc niewielu zostalo


    BzB

  9. #19
    Guest

    Default

    Zalogowalem sie tutaj pierwszy raz od chyba roku i widze fajna dyskusje podjeliscie.Dla mnie wpisywanie tych kodow to po prostu cos co raczej wykluczylo mnie calkowicie z gry.Poza tym znudzenie przyszlo takze i to przyzwolenie do multi kont okazalo sie gwozdziem do trumny.Poza tym po co robic ranking kilerow skoro wiadomo ,ze kazdy nabija licznik wlasnymi kontami.Teraz praktycznie osiagnac cos jednym kontem jest juz niemozliwe.Jak zaczynalem swoja pierwsza edycje(5 to byla jesli sie nie myle) to mialem frajde ,ze mi rosna statystyki.Teraz trzeba robic tych kont na peczki bo zeby doskoczyc na wyzszy pulap inaczej sie nie da.Watpie zeby cos sie zmienilo w tych kwestiach i pewnie beda wprowadzane kolejne nowosci ,ale to nic nie zmieni.Ze starej ekipy ktora w to grala pozostala co najwyzej garstka.Prawda jest taka ,ze jakby w/w rzeczy byly zmienione to kto wie czy bym nie wrocil na jakas edycje.Mam teraz dostep do kompa zarowno w domu jak i w robocie.Jednak na chwile obecna taki powrot jest raczej wykluczony.

    Pozdrawiam Wszystkich

  10. #20
    Guest

    Default

    Jak dla mnie to juz troche nudne te staty za solo w koncu to juz 10 edycja z tym. Powinno wrocic FK i normalne staty wtedy by sie okazalo kto jest dobry a kto ma tylko szybkiego neta do polowan Gdyby wrocilo FK to i wojny gangow bo watpie zeby ktos na normalnych statach zrobil 17 kont na FK. Chociaz wiem ze i tak to jest malo prawdopodobne bo szwedzi maja w kij kasy za credo teraz ;]

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •