Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 42 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 414
  1. #21
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    Moja ostatnia eda to była , hmmm... ? 13 w tedy poraz ostatni zagrałem w starych czasach.Pozniej zagrałem ponownie podajeże w 20 , z czego sie dowiedziałem , ze jest duzo zmian.Staty za solo , all najwyzszy skok od 500 stat o_O , znikneły forty , palace , gangi , sporo fajnych ludzi.Teraz gra zamiast stać się coraz lepsza , robi się coraz monotonna.Co to teraz za problem , zrobic 10 kont na ala ? Pff...nie cale 2h.Moim skromnym zdaniem , mogło by wrocić Stare "Crew", skoki(forty, palace),stary system stat za solo , charyzma za "dziwki" i zakaz grania na koncie w 30 :O.

    Pozdro tyle Odemnie.

  2. #22
    Guest

    Default

    a wedlug mnie....

    Nie podoba mi sie w tej 25 edzie to z broniami staty po 500 bazooka blyszczaca i paka rozumiecie to?

    albo jeszcze z tymi napadami na slabszych zyskujesz mniej a jak ssasz kukle ona traci tyle ile powinna a moje glowne np zyskuje polowe z tego to tak jakbym ssal dobre konta to kilka k stat pujdzie z dymem szczerze juz wolalem 20 - 24 te edycje niz 25 ale od 16 do 20 tez byly fajne edy :P I to Tyle
    Dziekuje.

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Jajcun
    Jak dla mnie to juz troche nudne te staty za solo w koncu to juz 10 edycja z tym. Powinno wrocic FK i normalne staty wtedy by sie okazalo kto jest dobry a kto ma tylko szybkiego neta do polowan Gdyby wrocilo FK to i wojny gangow bo watpie zeby ktos na normalnych statach zrobil 17 kont na FK. Chociaz wiem ze i tak to jest malo prawdopodobne bo szwedzi maja w kij kasy za credo teraz ;]
    Przy obecnym systemie 1vs1 zrobienie 17 kont na FK to zaden problem. Kolejny raz zbierze sie grupka ludzi, zrobia konta na najmniejszej ilosci biletow (czyt. wbija na nie staty) i beda robic fk.

    Zawsze najciekawsza w tej grze byla rywalizacja miedzy gangami, wspolpraca z innymi ekipami, wysysanie po nocach. Obecnie prawie calkowicie zostalo to wyeliminowane. Wspolpraca jest, ale w waskiej grupie ludzi grajacych od poczatku pod jedno konto.

    Pamietam jak za starych czasow czlowiek musial sie niezle natrudzic by zrobic staty na fk, a potem jeszcze znalezc odpowiedni gang. Niektorym sztuka ta udawala sie dopiero pod koniec edycji, inni nie mieli przyjemnosci nawet wykonania jednego fortu. To bylo najlepsze, przez cala gre czlowiek do czegos dazyl, kombinowal, atakowal itd. Obecnie 10 kont na AC robimy na drugi dzien, po starcie nowej rundy. Dalej pozostaje juz tylko powielanie ich w wiekszej ilosci.

    Kukly nie przynosza smierci tej grze. Nigdy zakaz kuklenia nie byl w 100% egzekwowany, dlatego ci sprytniejsi mieli przewage co nie bylo dobrym rozwiazaniem. Niestety, obecnie przydatnosc kukiel jest zbyt duza. Pomimo wprowadzenia tych dziwnych nowosci dalej wyszkolenie armi kuklakow pozostaje banalne, zajmuje to tylko nieco wiecej czasu.

    Zeby wrocic trzeba miec z kim grac. Niestety nikt nie bedzie gral w TC cale zycie. Powrot duzyej liczby starych graczy jest niemozliwy i nie jest to w az tak duzym stopniu spowodowane obecnym ksztaltem rozgrywki. Gry internetowe maja to do siebie, ze po roku przestaja sie podobac, po prostu sie nudza. Taka jest naturalna kolej rzeczy i nikt tego nie zmieni.

    Nie wiem czemu, ale wlodarze TC wogole nie biora pod uwage podpowiedzi naplywajacych od starych, doswiadocznych graczy. Twórcy powinni raczej oferowac nowemu "narybkowi" taki system rozgrywki, ktory umozliwilby nowym graczom przezycie tego czego my doswiadczylismy. Mam tu na mysli wspolprace miedzy soba a nie kompletna izolacje (gra z kuklami). Tego wszyscy chca i na to czekaja.

    Wprowadzenie ograniczenia np. wejscia 3x na 1h byloby raczej bonusem dla ludzi "czasowych" niz zwyklego smiertelnika. Bilety maja to do siebie, ze w wolnej chwili (kiedy nam pasuje) ich zapas mozemy zawsze zuzyc nie czujac sie pokrzywdzonym z powodu braku wolnego czasu. Dlatego akurat tutaj niczego bym nie zmienial.

    Co do rownosci szans w walce o zwyciestwo. Zakladajac, ze ktos gra uczciwie (i nie jest faworyzowany przez "gore") to im wiecej czasu poswęci tym lepszy wynik osiagnie. Tak jest w kazdej grze internetowej. Oczywiscie strategia, wiedza, pomyslowosc tez są wazne, jednak czas poswiecony grze odgrywa kluczowa role. Dziwią mnie tylko wypowiedzi co niektorych graczy, ktorzy chcieliby pograc 15 minut i zajmowac jakies czolowe pozycje.

    No nic, nie ma co przeciagac, dla mnie najwazniejsze kwestie to:

    1. Powrot starych rabunkow
    2. Powrot starych broni
    3. Powrot starego systemu 1vs1 (kurde kiedys czlowiek sparowal dla zabawy bo nie obawial sie o duza strate, teraz wogole malo kto sparuje)
    4. Eliminacja bonusow za kredo, ktore moga znaczaco wplywac na koncowy wynik.
    5. Pozostawienie captchy
    6. Pozostawienie braku mozliwosci zamulania kont (koniec ze zlewaniem kasy przez here)
    7. Poprawa kodu gry oraz jego dluzsze testowanie przed kazda runda
    8. Obiektywni, uczciwi admini (ktorzy nie wywodza sie z zadnych konkretnych gangow) byliby wskazani.
    9. Lepsza wspolpraca na linii development-gracz. W koncu to my przesiadujemy w tej grze dziesiatki godzin i wiemy ktore zmiany moga nam ten czas bardziej uatrakcyjnic.

    Wprowadzcie chociaz 4 pierwsze i mysle, ze czesc graczy powaznie zastanowi sie nad powrotem przynajmniej na jedna edycje.

    Odnosze wrazenie, ze gdzies tam ktos kombinuje i probuje stworzyc TC bis. Obym sie nie mylil, nie ma nic lepszego niz konkurencja.

  4. #24
    Guest

    Default

    Brygada wiem ze teraz to nie klopot zrobic 17 kont na FK dlatego napisalem ze ma byc powrot normalnych stat ;D Po 2 te staty za solo juz sa nudne...

  5. #25

    Default

    1) Zakaz multi, bądź ograniczenie multi do max 2-3 kont. Najlepiej jak by na jednym profilu tworzyły się automatycznie te 2-3 charaktery.
    2) Większe zróżnicowanie charakterów postaci którymi gramy… przykładowo co by złodziej miał znacznie lepsze rabunki indywidualne od innych profesji, alfons kilka droższych dziwek, a morderca powinien w jakiś sprytny sposób łatwiej łapać kontakty. Np. „zaczajenie się przy wejściu w klubie i złapanie pierwszego kontaktu z respektem od 5000 do 7000” dane do ustawienia. Grunt aby gra każdym charakterem polegała na nieco innych taktykach.
    3) Restrukturyzacja Crew. Dobrze by było aby gracze (gracze a nie kukły) sami wybierali członków Crew a kadencja była od samego początku ograniczona czasowo. W ten sposób osoby które chciały by być w crew nie lizały by „pup” innym członkom crew, tylko graczom (co jest dość pozytywnym zjawiskiem).
    4) No i coś co sprawi, że bycie w gangu będzie opłacalne… Więcej kasy za rabunki grupowe(?)

  6. #26
    Guest

    Default

    według mnie
    tak jak piekar "
    Uczciwi admini najlepiej adminki, które nie banowałyby za to, że hekate pokaże cycki a później komu dać bana."

    Powrót fortów

    Stary system broni zeby nie psuły sie bronie i nie było obrażen
    zebny nie było dodatkowych opcji za credo

    Zakaz grania po kilka osób na koncie

  7. #27
    Guest

    Default Re: Do wszystkich tych, którzy skończyli z TC.

    Quote Originally Posted by Thorrief
    Chcę poznać jak najwięcej opinii, a może kiedyś, gdzieś, coś...
    Dla mnie są 2 grzechy główne:

    1. Polski Abuse : Athia która jako jedyna sie stara, Sportomaniak człowiek który w czasie gry został zbanowany za oszustwa, Bartek i olek dwa boty. Pomimo iż Polacy stanowią silną grupę w tc to maja mało ( wręcz nic ) do powiedzenia.

    2. Zmiana zasad z rundy 15 na 16 od kiedy to stopniowo wyginęły gangi a panowanie przejęły kukły które każdy mógł sobie robić w nieokreślonych ilościach bo stało sie to żadnym problemem.

    pozdrawiam (:

  8. #28
    Guest

    Default Re: Do wszystkich tych, którzy skończyli z TC.

    Quote Originally Posted by dario191
    Quote Originally Posted by Thorrief
    Chcę poznać jak najwięcej opinii, a może kiedyś, gdzieś, coś...
    Dla mnie są 2 grzechy główne:

    1. Polski Abuse : Athia która jako jedyna sie stara, Sportomaniak człowiek który w czasie gry został zbanowany za oszustwa, Bartek i olek dwa boty. Pomimo iż Polacy stanowią silną grupę w tc to maja mało ( wręcz nic ) do powiedzenia.

    2. Zmiana zasad z rundy 15 na 16 od kiedy to stopniowo wyginęły gangi a panowanie przejęły kukły które każdy mógł sobie robić w nieokreślonych ilościach bo stało sie to żadnym problemem.

    pozdrawiam (:
    Olka już niema w crew

  9. #29
    Guest

    Default Re: Do wszystkich tych, którzy skończyli z TC.

    Quote Originally Posted by gomp
    Olka już niema w crew
    To już nawet nie chodzi o to czy teraz jest czy nie, ale nawet jak był to tak jakby go nie było
    (troche mi to zdanie nie wyszło ale chyba wiadomo ocb :P )

  10. #30
    Guest

    Default Re: Do wszystkich tych, którzy skończyli z TC.

    Quote Originally Posted by dario191
    1. Polski Abuse : Athia która jako jedyna sie stara, Sportomaniak człowiek który w czasie gry został zbanowany za oszustwa, Bartek i olek dwa boty. Pomimo iż Polacy stanowią silną grupę w tc to maja mało ( wręcz nic ) do powiedzenia.
    Mi sie wydaje ,ze kiedys ta ekipa byla wieksza.Wogole jak zobaczylem obecny sklad to powiem krotko bylem zszokowany bo zostal tylko stary Thorrief(chyba sie nie obrazisz).Co do ukladow to rzeczywiscie nie powinni miec zadnych powiazan z obecnymi gangami.To przelewanie stat na koniec edy to wogole jakies chore.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •