Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 32 of 42 FirstFirst ... 223031323334 ... LastLast
Results 311 to 320 of 414
  1. #311
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL View Post
    Jakis czas temu rozmawiałem z paroma osobami i wiem że były takie osoby co wysyłały keyloggery, ssały wszystkie hasła z komputera(także hasło do emaila) .. Mając email graz może zrobić z kontem wszystko, w takich sytuacjach abuse jest praktycznie bezradne.

    Powiedz Ty mi .. co TC może zrobic żeby zabezpieczyć wasze komputery?
    Skończyc z ta zjebana gra i znaleźc inne zajecie

  2. #312
    Guest

    Exclamation

    zeby ta gra byla sensowna trzeba skonczyc w multikontami, ograniczyc to ze ten kto ma najwiecej czasu na klikanie wygrywa lecz ten co ma najwiecej oleju w glowie. nie wiem jak gra sie teraz bo przestalem grac jak byly gangi kukiel, jestem na tc od dawna bo od maja 05 chyba i zeby cos uratowac trzeba zaprzestac multikont. pushowanie tak samo, nie wiem czy sa bilety do klubow na cpanie ale to bylo ok
    powiem ze normalny dobry gracz moze spedzic ok 3 godziny z sensem cos klikajac wiec jesli faworyzowane bedzie klikanie 8 osob na 1 koncie to bezsens gra juz nigdy nie wroci do jakiejs sensownej postaci.

  3. #313

    Default

    teraz się już nie da usunąc multi...niestety jak już się pozwolilo to teraz nie da się już cofnąc...w takim wypadku przewage mieli by Ci którzy mają zmienne IP...a co do grania w kilku na koncie...moim zdaniem bylo by lepiej gdyby nie można bylo grac...

  4. #314
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by EloELo123 View Post
    Gram od 16 czy 17 edy juz niepamietam i moim zdaniem kiedys lepiej sie grało po pierwsze niebyło ograniczeń w zakupie dragów
    Jeżeli nie wiesz po co zrobili ograniczenia skupów dragów to najlepiej nie wypisuj się na taki temat , jednym słowem jest to blokada dla osób które używały bota na skup danego towaru ; )
    Last edited by Caruk; 12-24-2008 at 03:24 PM.

  5. #315
    Guest

    Default

    Główny problem to multi...

  6. #316
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Piekar View Post
    Główny problem to multi...
    Z multi nic nie zrobisz nawet jak bedzie zakazane to itak będzie nawet jak będzie karane banami to itak bedzie multi legalne poprostu ktos 2 kompy bedzie miał lub proxy. Jedyna rada to zrobic wejscia na godzine a nie bilety wtedy kukly nie beda miały sensu bo nie zdarzymy na głównym wykorzystac nawet a co dopiero na kukłach

  7. #317
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by OldAngel View Post
    Z multi nic nie zrobisz nawet jak bedzie zakazane to itak będzie nawet jak będzie karane banami to itak bedzie multi legalne poprostu ktos 2 kompy bedzie miał lub proxy. Jedyna rada to zrobic wejscia na godzine a nie bilety wtedy kukly nie beda miały sensu bo nie zdarzymy na głównym wykorzystac nawet a co dopiero na kukłach

    Jakby chcieli to by sie postarali by tak zrobili gre, że multi byłoby zbędne np. tylko raz dostajesz staty za konto z danym id lub cos innego w tym stylu ;]

  8. #318
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    W TC2 podobno multikonta mają byc zbędne .. zobaczymy co to bedzie za wytwór z tego projektu^
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  9. #319
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    A wiadomo kiedy owe TC2 ma ujrzeć światło dzienne?
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  10. #320
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    ...miało ujrzeć światło dzienne już w listopadzie, ale chyba prace nie ida w takim tempie jak zakładali developerzy.

    Co ja tu bede mówił, poprostu zainteresowanych zapraszam do lektury tego tematu:
    http://forum.thecrims.com/showthread.php?t=14184
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •