Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 42 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 414
  1. #31
    Guest

    Default Re: Do wszystkich tych, którzy skończyli z TC.

    Quote Originally Posted by Thorrief
    Mam pytanie do wszystkich Was, którzy skończyliście grać w TC z powodu innego, niż "za stary jestem na gry" lub "nie mam czasu, sesja jest".

    Co musiałoby się zmienić, żebyście wrócili do gry? Żebyście znów mieli radochę i prawdziwą zabawę na TC?

    Proszę o konsktruktywne wypowiedzi, oparte na jak największej ilości argumentów i wyjaśnień. Jesli chodzi o Crew, piszcie co dokładnie nie pasuje. Jeśli gra jest nudna, to piszcie dlaczego - i co zmieniło Waszą opinię na przestrzeni miesięcy/lat. Etc.

    Chcę poznać jak najwięcej opinii, a może kiedyś, gdzieś, coś...
    Witam =]
    Ja moze wszystkich edycji nie grałem z powodu małej przerwy na wojsko ale sie co nie co wypowiem.
    Co do zmian:
    1.Jak narazie co edycja za dużo nowości.Po co te zmiany??
    2.System broni do bani!( obrażenia,super amuniacja,zużycie broni )
    3.Zbyt mała "przestrzeń" między skokami. Zrobić różnice o 500 stat miedzy skokami i dozucić troche $$$ za skoki.
    4.Przywrócić FK- może wtedy liczba kuklaków sie zmniejszy.
    5.Staty za spary powinny być takie jak np.w 23 i 24 edycji.
    6.Nie wiem jak jest teraz z tymi komunikatami przy napadzie na kogoś bo nie gram "że jesteś za słaby czy tam za silny żeby zaatakować"w pewnym sensie utrudnia to killowanie.
    7. Bonusy za credo.Wiadomo kto pogłówkuje troche bedzie miał lewe credki, co moze wpłynac na wynik końcowy.
    8.Zakaz multikont-choć teraz bedzie cieżko,każdy jedzie na kuklakach.12kont na AC i można samemu sie bawić.
    9.Abuse: hmmm Tu sie nie wypowiem

    10. Kto bedzie miał grać i tak bedzie grał =]

  2. #32
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    a)przywrócić stary system broni

    Żałosne są całe armie kukieł, poprzednia eda, gdzie AC można było robic od 600 stat. Kiedy nomex dawał 250, snajperka 110 to było dobre rozwiązanie.

    b)jakiś skok o wyższym poziomie trudności

    Jeszcze apropo tego skoku o wyższym poziomie trudności. Jeśli miałby on taki sam zarobek jak kiedys FK to ludzie by nic nie robili, tylko to FK, FK, Fk i cpanie. Jakby miał niższy zarobek, np do 1,5kk, a trudnosc naprzykład 15k-20k mocy to byłoby to alternatywą dla ludzi którzy skupiaja sie na robieniu stat a nie pieniędzy, bo na rabunek z nanajwyższym poziomem trudności potrzebne byłoby dużo stat, więc byłoby na co polować.

    ////

    Quote Originally Posted by Pat84KKK

    8.Zakaz multikont-choć teraz bedzie cieżko,każdy jedzie na kuklakach.12kont na AC i można samemu sie bawić.
    *Proxy
    *Dynamiczne IP

    Raczej już nie powrócą do zakazu multi, bo jak oni to napisali
    "multi używaja wszyscy, a jeden dostanie bana, drugi nie"

    Teraz też by tak było, ludzie za bardzo są przyzwyczajeni do multi kont ;]
    Last edited by FasoL; 11-28-2008 at 04:54 PM. Reason: korzystajac z okazji poprawiłem stare błędy ortograficzne hah
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #33

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL

    c)Zmiana abuse

    W abuse jest za dużo kontrowersyjnych osób, same problemy z tym są. W abuse potrzebne są zmiany. Na początek proponuje innego lidera który nie przyjołby takich pajaców jak pan M.

    ps...oczywiście nie wszyscy przyjęci przez M. są pajacami, są wyjątki :P

    ps2... Ja bym proponował Thorriefa na lidera jakby chciało mu się wrócić;]
    Same problem z tym są? Chyba tylko Ty je masz .. no i jeszcze dziwka coś pisała o tym, w jakimś temacie, w feedbacku ... Żałosne. Tak się składa, że największym pajacem jesteś ty, fasolko

  4. #34
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Własnie chodzi o to że mam problemy z crew.

    *Pewny członek abuse zignorował raport/skarge skierowaną przeciwko swojemu przyjacielowi.
    *Działanie polskiego crew które uniemozliwiło mi lepszy winik w poprzedniej rundzie
    *Za dużo uległość crew gdy naciskaja na nich gracze.

    Ty akurat panie 14joker ( czytaj 14pajac ) nie masz problemów, bo masz znajomych w abuse.

    W abuse powinni być własnie tacy ludzie którzy nie sa związani z żadnym gangiem, i od dłuższego czasu nie graja.

    ps...jestem ciekawy jak ty zrozumiałeś to co jak Ty to napisałeś "dziwka" napisala na feedbacku jak ty nie potrafisz zadnego słowa po angielsku.
    Last edited by FasoL; 11-28-2008 at 04:53 PM.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL
    Własnie chodzi o to że mam problemy z crew.

    *Pewny członek abuse zignorował raport/skarge skierowaną przeciwko swojemu przyjacielowi..
    Skarga była śmieszna, zresztą wszystko zostało w rodzinie panie frajer
    Quote Originally Posted by FasoL
    *Działanie polskiego crew które uniemozliwiło mi lepszy winik w poprzedniej rundzie.
    Oczywiście, zbanowanie 500 czy 600k stat pokryłoby różnićę która wynosiła ponad 1,6mln respa. Takie kity możesz opowiadać ziomkom z opravców, na skwerze.
    Quote Originally Posted by FasoL
    *Za dużo uległość crew gdy naciskaja na nich gracze.
    Ciekawe.

    Quote Originally Posted by FasoL
    *Lekcewarzenie i ignorowanie skarg przeciwko abuse members przez lidera abuse ( pana M. )
    Jak już coś to lekcewaŻenie.

    Quote Originally Posted by FasoL
    Ty akurat panie 14joker ( czytaj 14pajac ) nie masz problemów, bo masz znajomych w abuse.
    No oczywiście, że nie mam. Z Athią co piątek robimy wypad na balety, a ze Sportkiem co jakiś czas wyskakujemy do pubu oglądnąć ligę mistrzów.

    Quote Originally Posted by FasoL
    W abuse powinni być własnie tacy ludzie któzi nie sa związani z żadnym gangiem, i od dłuższego czasu nie graja.
    A pózniej narzekania na forum że "admin jest noobem", "ktoś z abuse nie zna się na grze i nie potrafi pomóc". Całkiem mądry pomysł, naprawdę.

    Quote Originally Posted by FasoL
    ps...jestem ciekawy jak ty zrozumiałeś to co jak Ty to napisałeś "dziwka" napisala na feedbacku jak ty nie potrafisz zadnego słowa po angielsku.
    Tak, wiem, że angielski u mnie leży, jednak nie miałem nigdy problemu żeby dogadać się z kimkolwiek ;D Cieszę sie, że zarówno Twój język polski, jak i język angielski nie pozostawia niczego do życzenia

  6. #36
    Guest

    Default bilety xD

    Co byscie powiedzieli zeby bylo mozna kupic bilety do klubu za 3,66?? Kto tak chce wpisywac sie

  7. #37
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default Re: bilety xD

    Quote Originally Posted by KiLArMy
    Co byscie powiedzieli zeby bylo mozna kupic bilety do klubu za 3,66?? Kto tak chce wpisywac sie
    Ta i wygra ten ,ktory zna lepszy sposob na oszukanie operatora xD

  8. #38
    Guest

    Default Re: bilety xD

    Quote Originally Posted by KiLArMy
    Co byscie powiedzieli zeby bylo mozna kupic bilety do klubu za 3,66?? Kto tak chce wpisywac sie
    Powiedział bym że developerom do końca odj*****

  9. #39
    Guest

    Default Re: bilety xD

    Quote Originally Posted by KiLArMy
    Co byscie powiedzieli zeby bylo mozna kupic bilety do klubu za 3,66?? Kto tak chce wpisywac sie
    bez obrazy ale ty chyba do reszty żeś zgłupiał =] popatrz na Łowców głów po co wysyłać smsa za 3,66 jak można prać lewe credo poprzez Łowców ehhh Stanowczo NIE

  10. #40
    Guest

    Default

    Fasol & Joker: A ja proszę, byście nie robili offtopu w tym, ani w żadnym innym temacie. Z prywatnymi urazami do siebie nawzajem idźcie proszę na PM, skype, chat, cokolwiek.

    PS: Przy Waszych ostatnich postach robię delete.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •