Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 40 of 42 FirstFirst ... 303839404142 LastLast
Results 391 to 400 of 414
  1. #391
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AngelRulleZ View Post
    ja nie znam ... ale za jakis miesiac bedzie new game i bedzie kilka opcji ze starego TC .. kilka zabezpieczen na multi, nad tymi lepszymi musze pokminic bo troche bedzie kosztowac taki skrypcik o jakim snie i mysle :P ... miedzy innymi wlasnie zakaz multi i 5 akceptacji skoku w 15min reala ( 1h gry ) mysle ze przyciagnie wiare .. bede normalne prawdziwe gangi. wogole regułki takie aby dobrze sie grało i nic nie zawadzało .. kto jest zainteresowany beta testami zamknietymi to prosze o prv ... wezme z 3-5 osob ..
    Kali kiedy ta twoja gra wychodzi

  2. #392
    Guest

    Unhappy

    Quote Originally Posted by Kalash View Post
    Moim zdaniem nie ma czegos takiego jak czynnik naklaniajacy ludzi do powrotu. TC to po prostu taka gra, ktora po 1-5 edach sie nudzi z powodu na to, ze juz wszystko znasz, wszystko zrobiles i nie ma tego motywu "odkrywania" nowych rzeczy.

    Teraz pewnie ktos powie, ze wlasnie po to sa nowosci, zeby bylo ciagle co odkrywac. Zalozenie jest dobre, ale w praktyce sie nie sprawdza, bo to juz zupelnie nie to samo, co odkrywanie calej gry od nowa. To, ze bronie trzeba szkolic - fajne urozmaicenie, rozne bonusy za crado - ok, jakies bajery w zakladce z gangiem - super. Ale to nie to samo, sprawdzisz, zrozumiesz i to dalej jest to samo TC.

    Zauwaz, ze kazdy kto odchodzi, bez wzgledu na to ktora to jest eda (8, 14, czy 24) pisze, to juz nie to samo, nie Ci sami ludzie. Oznacza to po prostu, ze zaczeli kilka rund wczesniej (odpowiednio dajmy na to: 5, 11, 21) i wtedy to wszystko bylo ciekawe, wspolne skoki, odkrywanie wzorow na skoki/napady, nocne ssanie gangow etc etc. Po tych kilku rundach juz to znaja, ludzie z ktorymi grali rowniez, wiec i oni odchodza i pojawia sie zarzut: To juz nie to samo, nie Ci sami ludzie.

    Niestety, jestem na 99% przekonany, ze nie ma takiej rzeczy, ktora spowodowalaby powrot ludzi, ktorzy grali w to pol roku, rok, dwa lata temu. Wypalili sie w TC i juz na powaznie nie wroca.

    Tyle ode mnie :]


    Ja w tą grę gram od 4 lat to fakt że zrobiła się trzoda
    Ale moim zdaniem ta gra straciła charakter jakieś 12 edycji temu i to mnie smuci

  3. #393
    Guest

    Default

    Jeśli wszystko było by znów tak jak w 13-14 edycji to było by znacznie lepiej.
    Mianowicie chodzi mi o porządne staty z napadów na innych, żadnych tępych "syfów" od dziwek....
    I dajcie mi znów możliwość wjechania na debet -100zl na karcie plusa xD
    Tak się kiedyś credo kupowało 5 kart po 10 zł i na każdej -100 zł xD A kredytów full.
    Pzdr.
    ramzi1414

  4. #394
    Guest

    Default

    a ja wam powiem tak , ta gra od 20 edycji jest do BANI!!! tyle wam powiem , Stwórcy tej gry - ZJE****aliście tą grę ! czemu?? na ch*j mi stan techniczny .. DLACZEGO Nomex kosztuje 10 mln? -.- kiedyś kosztował około 400 tysięcy a Mean Machine - 600 Tysięcy aha i na Ch*j mi jakiś pieprzony Skill? ( umiejetność ) kiedyś to była piekna gra , wbijales szybko 1000 resp , na fbi z kumplami az dopadliscie nomex i mm , pozniej biliscie brazylów aż do 2000 resp staty wygladały po 2800 a resp 2000 , świetnie teraz napadamy na Al capone itd. kasa ladnie idzie , kupujemy wytrzymałość non stop . mam dużo wytrzymki , mało resp i jedziemy z ofiarami i biciem ( nigdy polaków ) to była kiedyś gra , Gang ..::Revolution::.. Którym byłem szefem rządził na Liście rankingu polski w 18-20 edycji , oczywiscie nie do końca edy , PGW - Polski Gang Wymiataczy , Atakuje - wystraszyłem się , patrzę - ŻADEN Z NICH NIE PRZEŻYŁ , pomyślcie przeżywacie to samo , najlepszy/najwiekszy gang z Polski widniejący na top Rankingu atakuje was i leci do szpitala czy to nie piękne PGW niby takie Pr0 a niestety dostało . kiedyś to były czasy .. ODDAJCIE Mi 18 EDĘ !!!!

  5. #395
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by RedBullFire View Post
    a ja wam powiem tak , ta gra od 20 edycji jest do BANI!!! tyle wam powiem , Stwórcy tej gry - ZJE****aliście tą grę ! czemu?? na ch*j mi stan techniczny .. DLACZEGO Nomex kosztuje 10 mln? -.- kiedyś kosztował około 400 tysięcy a Mean Machine - 600 Tysięcy aha i na Ch*j mi jakiś pieprzony Skill? ( umiejetność ) kiedyś to była piekna gra , wbijales szybko 1000 resp , na fbi z kumplami az dopadliscie nomex i mm , pozniej biliscie brazylów aż do 2000 resp staty wygladały po 2800 a resp 2000 , świetnie teraz napadamy na Al capone itd. kasa ladnie idzie , kupujemy wytrzymałość non stop . mam dużo wytrzymki , mało resp i jedziemy z ofiarami i biciem ( nigdy polaków ) to była kiedyś gra , Gang ..::Revolution::.. Którym byłem szefem rządził na Liście rankingu polski w 18-20 edycji , oczywiscie nie do końca edy , PGW - Polski Gang Wymiataczy , Atakuje - wystraszyłem się , patrzę - ŻADEN Z NICH NIE PRZEŻYŁ , pomyślcie przeżywacie to samo , najlepszy/najwiekszy gang z Polski widniejący na top Rankingu atakuje was i leci do szpitala czy to nie piękne PGW niby takie Pr0 a niestety dostało . kiedyś to były czasy .. ODDAJCIE Mi 18 EDĘ !!!!

    ziomek, wzruszylem sie. przypomnialy mi sie te czasy. nie bylem wtedy jakims dobrym graczem, w dobrym gangu, mialem garstke kumpli z reala co w to mucili, ale kochalem ta gre. kiedys bylo lepiej ...

  6. #396
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by redbullfire View Post
    oddajcie mi 18 edę !!!!
    mi oddajcie edy <10

  7. #397
    Guest

    Default

    No ja tutaj się też wtrące

    Zgodzę się z Redbullfire

    I proponowane zmiany:

    Usunięcie:
    -Stan techniczny[ nie wiem po co to komu]
    -Wszystkich przywilejów za kredo typu prezerwatywy,+30% obrażeń,+10% produkcja[ekipaTC pokazała tym że dla nich liczy się tylko kasa...]
    -Ceny w zasadzie też mogłyby powrócic do stanu przed wyżej wymienionymi zmianami,ale jeśli nie można to ok
    -Tryb kukły..

    I tak w zasadzie to tyle po prostu jednym słowem wgrać starszą wersję tej gry

  8. #398
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Mati1304LS View Post
    No ja tutaj się też wtrące
    -Wszystkich przywilejów za kredo typu prezerwatywy,+30% obrażeń,+10% produkcja[ekipaTC pokazała tym że dla nich liczy się tylko kasa...]
    A mnie osobiście to w ogóle nie dziwi. Nikt nie pracuje dla nikogo za darmo. To nie jest tylko hobby ,ale także biznes. Tak więc to swoją drogą, a to że podążają w złym kierunku (zdaniem większości) to już inna kwestia.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

  9. #399
    Guest

    Default

    No ja rozumiem że za coś muszą też utrzymywać serwery itp i dodatkowo oczywiście jakieś zyski.Ale bez przesady... Z samych reklam i kredo według mnie też dali by radę tak jak dawali radę bodajże do 20 edycji.

  10. #400
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Mati1304LS View Post
    No ja rozumiem że za coś muszą też utrzymywać serwery itp i dodatkowo oczywiście jakieś zyski.Ale bez przesady... Z samych reklam i kredo według mnie też dali by radę tak jak dawali radę bodajże do 20 edycji.
    Nie ma granic. Tak jak już wspomniałem - to jest biznes. Wyciaskasz tyle ile się da.A nawiązując do tematu reklam - są to reklamy CPC. Mimo ,że z TC korzystam rzadko to jednak trochę już tutaj przesiedziałem ,lecz w reklamy nie kliknąłem jeszcze ani razu wobec czego kokosów z tego na pewno nie ma.

    Quote Originally Posted by Mati1304LS View Post
    No ja rozumiem że za coś muszą też utrzymywać serwery itp i dodatkowo oczywiście jakieś zyski.Ale bez przesady... Z samych reklam i kredo według mnie też dali by radę tak jak dawali radę bodajże do 20 edycji.
    Patrzysz na to ze złej perspektywy. Oni przy tym siedzą właśnie dla ZYSKÓW! Ty chodzisz | będziesz chodził do pracy dla jakiś zysków czy może porządnej PENSJI?
    Last edited by xDanseMacabrex; 08-22-2009 at 04:23 PM.
    "Nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się - na próbę." - Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •