Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 31
  1. #11
    Guest

    Default

    si cand zice : Tipul pleaca ...
    Asta primesti ptr k la-i ajutat !

    adik nimic nu ?

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by F1rsT
    Quote Originally Posted by r4uLRoNsoN
    Quote Originally Posted by Th3CrimsR0
    1. Da

    2. 15 minute..
    se poate ... aki ajuta noobi...pardon..incepatorii
    Poti da 10 credite si iesi din spital in 15 minute
    r4uL de ce vorbesti daca nu sti ?\


    Daca dai credite iesi pe loc din spital.
    noh...tura trecuta asa era...acuma nu am mai luat spital sa vad cum iese...

  3. #13
    Guest

    Default

    esti complet paralel cu CRIMS !!!

    Si runda 23 si runda 24 tot pe loc s-a iesit cu credite ....

  4. #14
    Guest

    Default

    mai am si eu o problema nu mi-a crescut nr de bilete la viata de noapte de cand am inceput sa joc dc ? dak se termina nu mai pot sa intru in baruri si bordeluri ?


    deci chiar nu mi-au crescut de cand am inceput deloc !!!

  5. #15
    Guest

    Default

    Da nu e corect eu ma chinui sa fac si eu respect si aqu gata am ramas fara bilete tre sa astept o gramada de timp k sa imi dea 8 bilete ce fac cu 8 bilete ? dau 8 spargeri nu ? si apoi mai astept


    eu ma chinui k prostu si altii care stiu smecheriile si alte chesti isi rezolva treaba cu credite cu alte chesti ... eu nu stiu .. ce sa mai zic de moderatori cre au atatea credite .. si pot face o gramada de chesti ... ajutati-ma si p mine pls



    deci ma chinui degeaba .. na-re nicun rost ... e placut jocul dar ..... este chestia asta si te supara nush dak intelegeti voi ....nu cred

  6. #16
    Guest

    Default

    Fiecare USER activ primeste 8 bilete / zi joc THECRIMS

    Cu alea 8 bilete faci ce vrei .. nu neaparat 8 spargeri .

    Cine si ce smecherii stie

    Ce pot face moderatorii in plus fata de jucatorii normali

  7. #17
    Guest

    Default

    Deci sunt prea putine 8 bilete p zi

    Si cu creditele poti sa faci multe .... nu cred k vreun moderator o sa ramana vreodata fara bani sau fara credite ... sau fara bilete .. eu am jucat in o gramada de runde ... nam avut parte de 1 credit da asta e .... nu am bani p tel dar un moderator are o gramada de credite si bani degeaba zici tu .... eu pur si simplu nu am ce face cu 8 bilete .. si nimeni nu are ce face cu 8 bilete ....

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by G3o
    Deci sunt prea putine 8 bilete p zi

    Si cu creditele poti sa faci multe .... nu cred k vreun moderator o sa ramana vreodata fara bani sau fara credite ... sau fara bilete .. eu am jucat in o gramada de runde ... nam avut parte de 1 credit da asta e .... nu am bani p tel dar un moderator are o gramada de credite si bani degeaba zici tu .... eu pur si simplu nu am ce face cu 8 bilete .. si nimeni nu are ce face cu 8 bilete ....
    runda trecuta locu 1 internatiuonal a avut >10 mil respect amice, si tot cu 8 bilete /zi a jucat. daca ala s'a descurcat te poti descurca si tu. ala tot om e (un om distrus, intr'adevar, daca a ajuns sa joace crims 23/24, 7/7, dar tot om e..)

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by G3o
    Deci sunt prea putine 8 bilete p zi

    Si cu creditele poti sa faci multe .... nu cred k vreun moderator o sa ramana vreodata fara bani sau fara credite ... sau fara bilete .. eu am jucat in o gramada de runde ... nam avut parte de 1 credit da asta e .... nu am bani p tel dar un moderator are o gramada de credite si bani degeaba zici tu .... eu pur si simplu nu am ce face cu 8 bilete .. si nimeni nu are ce face cu 8 bilete ....
    Prietene deja aberezi...gandeste-te de 2 ori inainte sa scrii ceva .

  10. #20
    Guest

    Default

    ptr ce este casa de toleranta ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •