Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default Formulka do wysysania :)

    Potrzebuje formulki gdyz chce przelac troche kasy na kukly z innych kukielek

    Chcialbym wiedziec jak dobrze obliczyc posiadane statystyki (obrone) i statystyki do ataku

    Powiem tylko tyle ,ze chce atakowac mniejwiecej 10 kontami na jedno z 2000 respa + MM + NOMEX i staty po 1900

  2. #2
    Guest

    Default

    napisz to na offtopic :P

  3. #3
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    kase z kukiel na głowne konto , przelewa sie przez klub np:idziesz kuklami do klubu swojego(ktory masz zalozony na gł koncie) i cpasz dragi.Aby przelać staty to liczysz tak : Jak atakujesz kuklami gł konto to liczysz siła + bron vs siła,wytzymałość,bron,pancerz.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Gumis
    kase z kukiel na głowne konto , przelewa sie przez klub np:idziesz kuklami do klubu swojego(ktory masz zalozony na gł koncie) i cpasz dragi.Aby przelać staty to liczysz tak : Jak atakujesz kuklami gł konto to liczysz siła + bron vs siła,wytzymałość,bron,pancerz.
    a sile,wytrzymalosc,bron i pancerz dziele przez siebie? i liczyc maksymalne obrazenia ;d?


    Aaa..

    A o ile moze byc maksymalnie mniejsza srednia zeby nie pojsc do szpitala;d? o 1/2?

  5. #5
    Guest

    Default

    65%

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    A co waszym zdaniem jest lepszym i szybszym rozwiazaniem:

    Robienie skokow na staruszke przez 12 kont aby uzyskac te 1000 min obrazen MM czy tez moze robienie slabych kukiel i ssanie ich?

  7. #7
    Guest

    Default

    la[iej zrób pare kont i staty na nich np zrób 6 kont po 2 na kantorki az bedom na konwoj i pozniej wszystkimi razem konwoje

  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    OMG nie o to mi chodzi

    Chodzi mi o to co lepszym rozwiazaniem, poniewaz brakuje mi troche sredniej do Ala.

    I nie wiem czy mam robic skoki na spozywczaka przy czym dostaje od 6-9 min. obrazen- a potrzebuje okolo 950-1000 na kazdym z kont ;/

    Czy lepiej jest na kazde konto przelewac po 1000 stat z kukiel ktore bym zrobil?

    Co lepiej i co najwazniejsze SZYBCIEJ?!

  9. #9
    Guest

    Default

    Najszybciej i najlepiej odrazu szkolic kukly pod AC w odpowiedni sposob. Wtedy nie bedziesz mial takich dylematow.

  10. #10
    Guest

    Default

    dokladnie :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •