Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 72
  1. #1
    Guest

    Thumbs up Strona o The Crims

    W pierwszym zdaniu chciałabym z góry przeprosić za leciutki offtop, jaki robię tym tematem. Zamieszczam jego jednak na polskim supporcie z racji tego, ze zagląda tutaj więcej polskich graczy, aniżeli na dział offtopic - other languages.

    Wpadł mi do głowy pewien pomysł, mianowicie taki, by któryś z bardziej doświadczonych graczy, który ma dużo czasu i jeszcze więcej umiejętności, zrobił stronę o polskiej części TC. Nie chodzi mi o to, by zamykać się na inne państwa, co to, to nie. Chodzi o to, by ktoś zrobił swego rodzaju ,,pamiątkę" po graczach z naszego kraju, napisaną po polsku stronę o ich osiągnięciach w grze i być może poza nią, stronę z wszelkimi poradami, opisami, wywiadami ze ,,sławnymi" graczami, screenami, nawet zdjęciami (oczywiście zamieszczonymi za zgodą i wiedzą właściciela) - co mogłoby być ciekawe. Sądzę, że byłoby miło mieć taką pamiątkę w ulubionych.
    To tylko mój skromny pomysł, nie wymagam, by ktoś od razu zapalił sie do tego - sądzę jednak, że Polacy są tak świetnymi i niesamowitymi graczami, ze z pewnością zasługują na tego typu pamiątkę o sobie...
    Last edited by WenezuElo; 07-01-2008 at 11:21 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Bardzo dobry pomysł!

  3. #3
    Guest

    Default

    Pomysł dobry, ale chyba troche za późno Ciężko teraz będzie zebrać informacje o ludziach z pierwszych edycji, a te właśnie były najciekawsze xD

    Ale wierzę, że się uda Takich zapaleńców na tc chyba niemało

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by mik2
    Ciężko teraz będzie zebrać informacje o ludziach z pierwszych edycji, a te właśnie były najciekawsze xD

    Ale wierzę, że się uda Takich zapaleńców na tc chyba niemało
    Myślę, że i te kilka edycji wstecz grało także mnóstwo wartosciowych ludzi. Sama miałam przyjemnosc poznać większość z Nich

  5. #5
    Guest

    Default

    Większość z nich? Uświadom sobie z iloma wartościowymi ludź jeszcze na tc nie gadałaś xD
    Ale pomysł pamiątki tak czy siak fajny. Może to jakiś sposób na oderwanie od normalnego pukania stat tych którzy się z lekka "uzależnili" Poczytają sobie wywiady z ziomami z top i sie ukulturalnią

  6. #6
    Guest

    Default

    Jeśli ktoś już ma pomysł, by to zrobić i szuka wiadomości o starszych edycjach (mam na myśli te jednocyfrowe ) to odsyłam do forum thecrims.org . swojego czasu sporo się tam działo i można znaleźć sporo informacji.

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Quote Originally Posted by mik2
    Ciężko teraz będzie zebrać informacje o ludziach z pierwszych edycji, a te właśnie były najciekawsze xD

    Ale wierzę, że się uda Takich zapaleńców na tc chyba niemało
    Myślę, że i te kilka edycji wstecz grało także mnóstwo wartosciowych ludzi. Sama miałam przyjemnosc poznać większość z Nich
    Przyjemnośc i nie przyjemnośc

    Quote Originally Posted by Witchbl4de
    Jeśli ktoś już ma pomysł, by to zrobić i szuka wiadomości o starszych edycjach (mam na myśli te jednocyfrowe ) to odsyłam do forum thecrims.org . swojego czasu sporo się tam działo i można znaleźć sporo informacji.
    Tak, to forum to skarbnica wiedzy.

  8. #8
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by ZbanowanyJoker
    Quote Originally Posted by Athia
    Quote Originally Posted by mik2
    Ciężko teraz będzie zebrać informacje o ludziach z pierwszych edycji, a te właśnie były najciekawsze xD

    Ale wierzę, że się uda Takich zapaleńców na tc chyba niemało
    Myślę, że i te kilka edycji wstecz grało także mnóstwo wartosciowych ludzi. Sama miałam przyjemnosc poznać większość z Nich
    Przyjemnośc i nie przyjemnośc

    Quote Originally Posted by Witchbl4de
    Jeśli ktoś już ma pomysł, by to zrobić i szuka wiadomości o starszych edycjach (mam na myśli te jednocyfrowe ) to odsyłam do forum thecrims.org . swojego czasu sporo się tam działo i można znaleźć sporo informacji.
    Tak, to forum to skarbnica wiedzy.
    Dokładnie...

  9. #9
    Guest

    Default

    Athia na prezydenta

  10. #10
    Guest

    Default

    Athia jak będe na czacie napisz na priv jakbyś chciała żeby to wyglądało ja z kumplem pracujemy nad taka stronką i podsunęłaś dobry pomysł...

    Pozdro.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •