Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 72
  1. #31
    Guest

    Default

    A po co download? Przecież nikt nie będzie z tej stronki pobierać ani botów, ani programów do floodu

  2. #32
    Guest

    Default

    Poradnik w PDF xD
    Albo jakieś fajne tapetki na pulpit...
    Coś sie wymyśli

    (to do download)

  3. #33
    Guest

    Default

    aa no lajtowo hmm musze pomyślec do jutr lajcik??? dam odp jutro tak po 15;] a jeszcze mnie interesuje demone sam mam wybrac czy jakąs proponujesz??

  4. #34
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BoDaSsSKiLlEr
    a jeszcze mnie interesuje demone sam mam wybrac czy jakąs proponujesz??
    Sam wybierz. Ja niczego nie proponuję..
    I z góry dzięki wielkie...

    Mam propozycję - żebyście Ci, z którymi rozmawiałam na skypie o tej stronie, dogadali sie jakoś pomiędzy sobą, żeby była to wspólna, zbiorowa praca - by nie siedziała nad tym tylko jedna osoba, bo zdaję sobie sprawę, że zrobienie takiej strony nie trwa 10 minut..

  5. #35
    Guest

    Default

    Odradzam zamieszczania podkladu muzycznego, ewentualnie jakas opcja ktora taki podklad moglaby wlaczac/wylaczac w kazdej chwili (domyslnie wylaczony). Stronka powinna dzialac szybko, byc prosta i schludna z dobrym nawigowaniem. Nie ma nic gorszego niz strona ktora tanczy, spiewa i gada jednoczesnie.

    Dla mnie ciekawe rozwiazanie byloby takie, gdyby kazdy gracz mogl dodac swoj profili, opisywac swoje osiagniecia, wklejac screeny. Wybiorcze opisywanie graczy to kiepskie rozwiazanie. Przegladanie bazy danych dorobku kazdego gracza moze byc interesujace.

    Do tego dodac aktualny dzial porad, kalkulatory (jednak dalej uwazam, ze kieszonkowy jest najlepszy) oraz histrorie rozwoju gry (zmiany na przelomie kilkunastu edycji). Info o statkach znaczaco mogloby podniesc liczbe wizyt.

    Na sam koniec zamiesci opis starych bledow, ktore juz dawno zostaly wyeliminowane. Chociaz, jesli strona ma dotyczyc TC, powinna zawierac takze opis od tej drugiej, "ciemnej" strony. Ale to tylko moje skromne zdanie, sam chcialbym poznac pare sztuczek bo nie znam zadnej

    Pomysl ciekawy, niemniej jednak wymaga bardzo duzo wolnego czasu oraz szerokiej wiedzy webmasterskiej.

  6. #36
    Guest

    Default

    W sumie na początku myślałam, żeby była to strona o graczach, bez kalkulatorów, ale jeśli ktoś ma chęci na kalkulator....
    Jakakolwiek by nie była, i tak będzie fajna

  7. #37
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    no i ogromna, ogromna liczba screenow z czasow, w ktorych grali ludzie, a nie roboty xD
    no i koncowe miejsca gangow i screeny ekip

    szkoda tylko, ze mialem juz tyle formatow, ze nic sie nie zachowalo ale wiem, kto jeszcze moze posiadac takie ''biale kruki''...

  8. #38
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    Quote Originally Posted by Soul1989
    no i ogromna, ogromna liczba screenow z czasow, w ktorych grali ludzie, a nie roboty xD
    no i koncowe miejsca gangow i screeny ekip

    szkoda tylko, ze mialem juz tyle formatow, ze nic sie nie zachowalo ale wiem, kto jeszcze moze posiadac takie ''biale kruki''...
    Ja posiadam dużo takich "klasyków"

  9. #39
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Soul1989
    szkoda tylko, ze mialem juz tyle formatow, ze nic sie nie zachowalo ale wiem, kto jeszcze moze posiadac takie ''biale kruki''...
    Zawsze mozna "zrobić" takiego screena Jak ktoś jest doświadczony w paincie to to zajmuje jakies 2 minuty xD
    Ale stronka ma być prawdziwa, wiec lepiej zeby tak tez było ze screenami

  10. #40
    Join Date
    May 2005
    Posts
    63

    Default

    Quote Originally Posted by mik2
    Quote Originally Posted by Soul1989
    szkoda tylko, ze mialem juz tyle formatow, ze nic sie nie zachowalo ale wiem, kto jeszcze moze posiadac takie ''biale kruki''...
    Zawsze mozna "zrobić" takiego screena Jak ktoś jest doświadczony w paincie to to zajmuje jakies 2 minuty xD
    Ale stronka ma być prawdziwa, wiec lepiej zeby tak tez było ze screenami
    jakbys przeczytal ze zrozumieniem to, co napisalem, napisalbys cos bardziej sensownego jasno powiedzialem, ze mam na mysli autentyczne screeny...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •