Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: alcapone

Guest

Default alcapone

merhaba alcapone dönebilmek icin nomex ve ölüm makinası ile statların kac olması gerekiyor..yukarıda 2 tane site verilmis hesap makinesi baslıgı altında birtanesi cok farklı gösteriyor bir tanesi cok farklı..türkce olana göre 100-150 stat. daha kasarsam dönebiliyormusum ama ötekine göre daha 1500-2000 stat kasmam gerekiyormus gibi gösteriyor..alcapone dönen birisi yada bir karakter varsa o da cevaplayabilir bu sorumu ortalama olarak kac stat gerek hepsinden söyleseniz yeter..teşekkürler..

Guest

bende kaç kere sordmu ama cevap yok sen iyisi emin olana kadar kas

Guest

bu sezon silahların özelliği değiştiği için statlarda deişkenlik gösteriyor eger silah becerin 1.5k ise 2k stat ve nomex ile soyabilirsin yada 3k stat ve 800 silah zararı gibi... ama su kadar statla kesin soyarsın diyemem...Ama şöyle diyebilirim statını 6k yap nomex zırhın olsun ölüm makinesiz soyarsın hapsede girmesin

Guest

1650 stat ortalaması 1100 silah tecrübesi ölüm makinesi ve nomex zırh ile dönebildim saol genede acıklamalar icin..

Guest

yukarda yaptığım açıklama safe modda yani güvenli öylede soyarsın ama hapse girebilirsin ve buraya gelirsin sonra 5-6 kere ac soydum sonra niye hapse girdim die random olaylar etkili olduğu için onları göz önünde bulundurup biraz yüksek tutun herseyinizi