Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 16 of 26 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 253

Thread: Gang

  1. #151

    Default

    i love you all (c) M.J.

  2. #152
    Guest

    Default

    nu nu atac

  3. #153
    Guest

    Default caut gang

    caut si eu gang de la rf in sus am respect 2000 dar sa fie un lider serios sa stie sa joace si sa nu atace
    ps:nu atac nici eu
    id: [email protected]

  4. #154
    Guest

    Default Gang!

    As dorii si eu un gang de AC ... care doresc sa ma recruteze astept sa ma contacteze

  5. #155
    Guest

    Default gangurile

    frate...eu zic k avem mai multe sanse in gang decat separat...k mai sunt si astia care au respect enorm si te vad k esti mic si imediat te ataca

  6. #156
    Guest

    Default

    Eu va sugerez sa jucati pe cont propriu cu vreo 12 iepurasi sa-i ridicati frumos la ac pe toti si sa dati spargeri singuri e cel mai bine !

  7. #157
    Guest

    Default Despre Gang

    Cum se poate face un Gang ca vreau imi fac si eu in contul meu si nu stiu cu ce sa incep sau unde trebuie sa umblu.

  8. #158
    Guest

    Default

    Ai nevoie de 50 respect


  9. #159
    Guest

    Default

    Caut si eu gang...am facut 170 respect in o ora,am mai jucat acu 2 runde ..

  10. #160
    Guest

    Default Cladirea Farmacie

    Am colectat din rubrica Farmacie de la Cladiri si cam tot ce am colectat mi-a luat sau scazut din majoritate banilor mei care ii am la cash,iar eu aveam o cantitate de peste 1500 bucati de cat am produs.Din ce cauza la celelalte cladiri care mai am imi da bani,iar la farmacie imi ia bani ca eu am dat colectare la tot ce am produs la pana atunci la cladirea Farmacie.Ce s-a intamplat cu tot ce am colectat la aceasta cladire.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •