Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default BUGGGGG XC(X(X(X(X((X

    Ba dal dreaq de joc infectat cu buguri : m`am dus si eu la vanat am intrat dupa unu de 17k nmk .. nici o relatie cu rostu .. am stat un bilet 2 3 pan se facura 15 in pwla mea si nu imi apareau relatiile cu rostu ! X( dc ? stateam in disko 3 sec dadeam prieteni si pwla relatii cu rosu si in bar erau peste 20 persoane ! eu akm ce fac ? X( sunt - 15 bilete X( kkvati p el d joc !

  2. #2
    Guest

    Default

    cine imi mai da mie biletele ? ca e ceva 15 bilete X(

  3. #3
    Guest

    Default

    dak vezi asa...schimba`ti fata si se rezolva tot

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AlyNuShy
    cine imi mai da mie biletele ? ca e ceva 15 bilete X(
    Si cine te-a pus sa intri de mai multe ori ?

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by XxxIoanAxxX
    dak vezi asa...schimba`ti fata si se rezolva tot

    pai tocmai...ca el vroia relatiile alea roshii))sfat:delogheaza-te dupa ce iesi din bar si logheaza-te inapoi...sa vezi cum le vei vedea relatiile roshii)ideea e ca poate le vei vedea din spital.fara gluma:la re-login vezi mai apoi relatiile roshii(asta daca n-ai "noroc" sa te bage careva in spital)

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gamie
    Quote Originally Posted by XxxIoanAxxX
    dak vezi asa...schimba`ti fata si se rezolva tot
    (asta daca n-ai "noroc" sa te bage careva in spital)

    condtitie minima prin zilele astea : 100k minim )

  7. #7
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Dragasani
    Posts
    10

    Default

    am eo vrei 300 si ceva coiule ... iti dau eo ))

  8. #8

    Default

    dai o relatie la nimereala, sau scrii ceva cu space intre, si iti apar relatziile....sau daca ai o rel la vrajeala, o stergi, si iar iti apar relatziile cu rosu...is mai multe variante

  9. #9
    Guest

    Default Re: BUGGGGG XC(X(X(X(X((X

    Quote Originally Posted by ByAlyNuShy
    Ba dal dreaq de joc infectat cu buguri : m`am dus si eu la vanat am intrat dupa unu de 17k nmk .. nici o relatie cu rostu .. am stat un bilet 2 3 pan se facura 15 in pwla mea si nu imi apareau relatiile cu rostu ! X( dc ? stateam in disko 3 sec dadeam prieteni si pwla relatii cu rosu si in bar erau peste 20 persoane ! eu akm ce fac ? X( sunt - 15 bilete X( kkvati p el d joc !
    si mie mi se intampla des faza asta , trebuie sa dai relatie cuiva si apare la loc tot ce e cu roshu sau daca ai deja relatie cu cineva si nu iti apar astia cu rosu stergi relatia si apar
    e un bug cam aiurea dar nah.. this round s**ks

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •