Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Guest

Default Nedir bunun taktiği ?

Arkadaslar 5k saygınlık warken bir gecede nasıl bu kadar artar doğrusu merak ediyorum ...! 100-150 Al capone yaparak bu kadar cok artar mı saygınlık ? taktiği nedir biz yeni basladık ustalar gevurlar catır catır oynuyor turkler ezik kalıyor , söyleyinde bizde yeni sezona o taktkle girelim ...!

Guest

mal çekmiştir gün 47 ye kadar ve onları satarak o saygınlığa yükselmiştir. anlaşıldığı üzere o adam bi klon. adam malı o klona depolamış char a transfer etmiştir büyük ihtimalle

Guest

peki usta clonda depoladıgın bir malı ana chara nasıl transfer edersin ?

Guest

klonla uyuşturucu tüccarına satış yaptığın anda charla o malı çekeceksin. 2 explorer sayfası açman lazım.

char la satın alacağın yere mesela 50.000 yaz klonlada satacağın yere 60.000 yaz mesela klonla sata bas hemen sonra charlada ala bas

Guest

7$'dan satıyorsun , 7$'a alıyorsun boylece clonda saygınlık fırlıyor peki malı ceken ana charda avantaj ne oluyor ? 7 $'a aldıgın birseyi aynı fiyata satamassın sonucta ne yapıyorsun bekliyor musun gemi gelsin filan diye ?

Guest

evet mesela 7 $ a aldığın malı gemi gelince mesela 9 $ a satarsın böylelikle char para kazanır

Guest

eyw usta sağolasın peki son birey bir al capone soygunundan kaç para gelir ortalama ? ben clonsuz oynuyordum sonra anladım ki clonsuz oynanmaz bu oyun yeni sezonda inş iyi yerlerde olucaz
    en az 10 clon

Guest

ya o değişir ama oralama ben en son oynadığımda 800.000 dolar falandı eğer yannış hatırlamıyosam

Guest

40 biletin olsa 120 al capone yapabilirsin

1 al capone'dan ortalama 80 saygınlık geliyorsa

120x80 = 9600 say , yani soygun yaparak bir yere kadar ,
    bir noktadan sonra mal alım satım yaparak saygınlık kasıcaz yani ...!
    Çok bina almak için cok zeka lazım clonlarla biriken parayla zeka hapı alıp ana chara saldırcaz boylece zekadan da yırtmıs olucaz ve çok fazla bina alıp ticaret yapıcaz ...! micoya 10 kredi vericez soylicek bize gemi ne hangi malı alıcak ona gore bizde o binadan alıcaz .

Başka bir yolu war mı ? fehişe olayı sakat ondan para kazanılmaz dunyanın parasnı veriyorsun kaçıyor ediyor filan yazık

Tamam usta aldım taktiği

Guest

Default Re: Nedir bunun taktiği ?

Quote Originally Posted by DeMoKaN
    Arkadaslar 5k saygınlık warken bir gecede nasıl bu kadar artar doğrusu merak ediyorum ...! 100-150 Al capone yaparak bu kadar cok artar mı saygınlık ? taktiği nedir biz yeni basladık ustalar gevurlar catır catır oynuyor turkler ezik kalıyor , söyleyinde bizde yeni sezona o taktkle girelim ...!

o gördüğünüz hesap sadece cekadan olusuyor.... ortalama 600-700k kadar ve o hesaptan hemen hemen 10-15 tane var eğer sıralamayı takip etmiş olsaydınız gördünüz eğer iinterde iyi bir yerde olmak istiyorsan zeka kasacaksın belli bir iddian varsa ilk 5 gibi mesela 40. güne kadar 1kk zeka kasacaksın ve bu zekayı 10-15 clona aktarıp 1 gün içinde en son aas hesaba aktaracaksın oyunu biraz inceleyin çözersinzi.. iyi oyunlar