Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 60

Thread: TAT

  1. #1
    Guest

    Default TAT

    Angel lepo prosim da nekaj opraviš s tem mulcem.. Rekel je da mi proda account za 40kreditov.. Jaz mu jih dam on pa meni accounta ne.. In poglej kaj je napisal na Trgu..
    Nekdo ga je napi*** in mu vzel 60kreditov zato je on tako mene napiz**.. Kotda sem mu jaz kriv zato da mu je nekdo pobral 60kreditov? Haloo kaj delajo taki "froci" na TheCrims? Ni mi jasno... On pa tak ve kaj mu bom naredil če ga dobim..

  2. #2
    Guest

    Default Re: TAT

    Quote Originally Posted by K2Tomaz
    Angel lepo prosim da nekaj opraviš s tem mulcem.. Rekel je da mi proda account za 40kreditov.. Jaz mu jih dam on pa meni accounta ne.. In poglej kaj je napisal na Trgu..
    Nekdo ga je napi*** in mu vzel 60kreditov zato je on tako mene napiz**.. Kotda sem mu jaz kriv zato da mu je nekdo pobral 60kreditov? Haloo kaj delajo taki "froci" na TheCrims? Ni mi jasno... On pa tak ve kaj mu bom naredil če ga dobim..


    men je tale mulc isto naredu vzel 30 kreditov

  3. #3
    Guest

    Default Re: TAT

    Quote Originally Posted by K2Tomaz
    Angel lepo prosim da nekaj opraviš s tem mulcem.. Rekel je da mi proda account za 40kreditov.. Jaz mu jih dam on pa meni accounta ne.. In poglej kaj je napisal na Trgu..
    Nekdo ga je napi*** in mu vzel 60kreditov zato je on tako mene napiz**.. Kotda sem mu jaz kriv zato da mu je nekdo pobral 60kreditov? Haloo kaj delajo taki "froci" na TheCrims? Ni mi jasno... On pa tak ve kaj mu bom naredil če ga dobim..
    Se popolnoma strinjam s tabo samo težava je, da nimaš trdnih dokazov za print screen pa bi lahko reko, da je ponarejen.

  4. #4
    Guest

    Default

    haha symaccc car ce je ress
    sej bannan ga itq ne morejo
    ni dokazov

  5. #5
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    311

    Default

    tut če bi bli dokazi se nemore nč nardit, ni prepovedan - sožalje.

    lp
    Here to help

  6. #6
    Guest

    Default

    Če ne piše v pravilih še ni nujno, da ni prepovedano.

    Sicer pa:

    1. Sam si odgovoren za svoj account. Tvoj account ne bo nikoli "zavrten" nazaj, razen če je škodo povzročil Crew ali bug.Krediti bodo povrnjeni, če bo dovolj dokazov da gre za zlorabo.

  7. #7
    Guest

    Default

    wauu kok lepo prebrat dogajanje na trgu ... ko ni SAUC-a d bi spemal

  8. #8
    Guest

    Default

    Kera glupa pravila...
    Pomoje je tole pravilo direkt zate:
    Code:
    8. Plačila ki niso registrirana v našem sistemu ne bodo priznana. The Crims ne prevzema odgovornosti za izgubo denarja v takšnih primerih. Ti primeri morajo biti prijavleni k operaterju ali ponudniku plačilne metode.

  9. #9
    Guest

    Default

    Boli mene za totih 40kreditov bom že nove kupil.. Samo da pa njega dobim pa ga razbijem tak ke nebo mogo 8mescov The crims igrat.. Prokleti tat naslov itak že mam samo v avto se vsedem pa mu roke zpolamam..

  10. #10
    Guest

    Default

    Tomažek: taki kot si ti, NE bi smeli igrat TC, ker kot kaže ne veš kaj je realnost in kaj igra!
    Ob začetku igranja ti lepo piše, da je vse fiktivno in da ne smeš mešat igre v realnost!
    Se še spomnim, kako sem ko lud prevajau ta sranje

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •