Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 79
  1. #11
    Guest

    Default

    Cosm treba verit a uvidis kolko ludi sa vrati a popripade mozte naverbovat novych

  2. #12

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    Mno pauza je dobra ale ja uz asi crims hrat naplno uz nikdy nebudu, leda ze by crims vydrzelo az do prazdnin, protze ti hackeri z RA uz druhe kolo ovlivnuji hru, takze uz jen 4fun mala rybicka v ČR a budu se 17. kolo modlit ze me nekdo z RA nehackne. Zigac ale comeback hitman corps uz asi nebude co? Tolik lidi se k tomu uz nevrati
    Kdyz by mel byt Come back of Hitman Corps tak asi jedine o velkych prazdninach, aby skolaci mohli hrat neustale. Jindy nevim kdy by se to mohlo opakovat... To je tak jedine, kdy by se mohli vratit ostatni v plne sile a mohlo je to primet byt jeste jednou clenem Hitman Corps, protoze nasledovnici na ceske scene nejsou. Jsou tu jen lamy n00bove a zradci!

  3. #13
    Guest

    Default

    Zigac to posledne slovko patrilo mne Neboj nasledovnici su poniektory len treba vediet kde ich hladat ja mam sice este zoznam vernych s cias BLACK DIVISION ale aj tak niektory este hraju

  4. #14

    Default

    Quote Originally Posted by BojovnickaSVK
    Zigac to posledne slovko patrilo mne Neboj nasledovnici su poniektory len treba vediet kde ich hladat ja mam sice este zoznam vernych s cias BLACK DIVISION ale aj tak niektory este hraju
    pokud vim tak zradce jsi nikdy nebyl...

  5. #15
    Guest

    Default

    Ja pristi kolo uz jen 4fun, pokud budou podobne pravidla jako minule kolo tak si nazacatku nakradu nejake penize do duchodu a pak budu jen huntit obcas v klubu, uz me nebavi hrat naplno kdyz nas ted vsichni ti hackeri z RA predbehli, 15. kolo hackli muj ucet, pak cely furor me staty vratili a furoru ne protoze kdyz meli resit hack 10 uctu najednou tak uz to nedavali, mno a 16. kolo RA hackli bosse a mikli elitni ucty furoru, stesti jako blazen ze nas kickli, takze pristi kolo jen 4fun s hackerama z RA uz tro nema cenu, ale HC o velkych prazdninach bych treba zahral

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Zigac
    Quote Originally Posted by BojovnickaSVK
    Zigac to posledne slovko patrilo mne Neboj nasledovnici su poniektory len treba vediet kde ich hladat ja mam sice este zoznam vernych s cias BLACK DIVISION ale aj tak niektory este hraju
    pokud vim tak zradce jsi nikdy nebyl...
    NO to som rad. Bo som nevedel ci si tym myslel mna ked som odisiel s HC a zalozil si diviziu alebo niektorych tychto novych ludi co poslu priatelstvo a bum alebo ich stretnes v bare je to slovak ma 13 krat vecsi respekt a klepne ma. Vela ludi sa naucilo ze somnou nie su zarty v tomto kole. Par dostalo darcek za nadavky a spam

  7. #17
    Guest

    Default

    Mno ale kdyz budu hrat 4fun tak spis na staty a ne na respekt, hehe takze nebudu resit vstupenkly atd. atd. a budu kosit friendsickaANDgianni (chudak gianni) a vsechny slovenske bastardy kteri tohle kolo hrali v RA

    Muheeee
    Pacifista Cosm :P

  8. #18
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    Mno ale kdyz budu hrat 4fun tak spis na staty a ne na respekt, hehe takze nebudu resit vstupenkly atd. atd. a budu kosit friendsickaANDgianni (chudak gianni) a vsechny slovenske bastardy kteri tohle kolo hrali v RA

    Muheeee
    Pacifista Cosm :P
    Nechces na zaciatku trochu pomoct mam tak 70 kukiel na staty

  9. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Cosm
    Ja pristi kolo uz jen 4fun, pokud budou podobne pravidla jako minule kolo tak si nazacatku nakradu nejake penize do duchodu a pak budu jen huntit obcas v klubu, uz me nebavi hrat naplno kdyz nas ted vsichni ti hackeri z RA predbehli, 15. kolo hackli muj ucet, pak cely furor me staty vratili a furoru ne protoze kdyz meli resit hack 10 uctu najednou tak uz to nedavali, mno a 16. kolo RA hackli bosse a mikli elitni ucty furoru, stesti jako blazen ze nas kickli, takze pristi kolo jen 4fun s hackerama z RA uz tro nema cenu, ale HC o velkych prazdninach bych treba zahral
    uvidime ale pokud bude RA neustale hackovat ucty a vlastne bude mit celkem o podporu v tomhle ohledu od head adminu, kteri s tim nic nedelaji tak hrat na vysoke mezinarodni urovni opravdu smysl nema...

  10. #20
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BojovnickaSVK
    Quote Originally Posted by Cosm
    Mno ale kdyz budu hrat 4fun tak spis na staty a ne na respekt, hehe takze nebudu resit vstupenkly atd. atd. a budu kosit friendsickaANDgianni (chudak gianni) a vsechny slovenske bastardy kteri tohle kolo hrali v RA

    Muheeee
    Pacifista Cosm :P
    Nechces na zaciatku trochu pomoct mam tak 70 kukiel na staty

    Ze mas 70 kukel nic neznamena, ja mam jen 30 uctu ale tvoje ucty na zacatku budou jen ucty, hehe ale kdyby byly nabite statama to by byla jina :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •