Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 38

Thread: ###Klon###

Guest

Quote Originally Posted by Iauz
    Quote Originally Posted by SwiftBlast
    senin amacın foruma saldırımı ? clonu yasaklayamazlar bi ara yasaktı ama gene herkes kullanıodu kaç bin üyesi var sitenin nasıl kontrole edecekler kim clon kullanıo kim kulanmıo die ?? herkese tek tek ip kontrol mu cekecekler onun için yasaklayamazlar
    Çokmu biliosun sen birader

Herkese teker teker baksınlar demiorum ben.

Aynı ip den açılan 2 acc birbirine saldıramaz die bir kural gelse hiçbir sorun çıkmaz...

Çokmu zor bunun script i?

Engelleyemioalr die serbest bırakmışlar,varmı böle bişi
    swift bilmiyo sen biliyon doru.bildiğin iin klonlar kalksın diyo.bu oyunun ana hatlarından biri zaten klon kasabilmek.

Guest

Quote Originally Posted by acmanyagi
    Quote Originally Posted by SwiftBlast
    senin amacın foruma saldırımı ? clonu yasaklayamazlar bi ara yasaktı ama gene herkes kullanıodu kaç bin üyesi var sitenin nasıl kontrole edecekler kim clon kullanıo kim kulanmıo die ?? herkese tek tek ip kontrol mu cekecekler onun için yasaklayamazlar
    Çokmu biliosun sen

Herkese teker teker baksınlar demiorum ben.

Aynı ip den açılan 2 acc birbirine saldıramaz die bir kural gelse hiçbir sorun çıkmaz...

Çokmu zor bunun script i?

Engelleyemioalr die serbest bırakmışlar,varmı böle bişi
    swift bilmiyo sen biliyon doru.bildiğin iin klonlar kalksın diyo.bu oyunun ana hatlarından biri zaten klon kasabilmek.
    saçma olanda zaten clonun oyunun ana hatlarından biri olması...clon kasan kral kasmayan ezik oluo..bi kişinin 10 farklı char açıp birbirine saldırtıp kasması kadar saçma bişi nasıl serbest olabiliyo..?

swift herkeze tek tek bi bakcaklar demişti.herkeze tek tek bakmaya gerek yok, aynı ip den açılan 2 acc un birbirine saldırması engellenirse sorun kalmaz diorum bende zor bişi deil bu 2 satır script le olucak bişi...daha ii biliorum sanırım

Guest

iyi biliyosan crewlere haber verelim de seni işe alsınlar bu oyunu düzenine sok

Guest

wala kardeş senin dediğin yolla,ben farklı ıpdeyim tüm klonlarımla arkadaşıma saldırrırım.arkadaşım tüm klonlarıyla bana saldırır.sonra ben ona saldırırım yada o bana saldırır.böylece yine kasarız.sorun warmı?

Guest

Quote Originally Posted by acmanyagi
    wala kardeş senin dediğin yolla,ben farklı ıpdeyim tüm klonlarımla arkadaşıma saldırrırım.arkadaşım tüm klonlarıyla bana saldırır.sonra ben ona saldırırım yada o bana saldırır.böylece yine kasarız.sorun warmı?
    kardeşim ozaman aynı ip den 2 farklı chara girilmesin,

arkadaşında tek chara girer sende.

clon olmasa zaten kimse 10 char kasmaz,

modeme res atar diceksiniz,kimse bunla uğraşmaz bnce...

uğraşsa bile büyük ölçüde engellenmiş olur ve klonla kasmakta zorlaşır.

Guest

Quote Originally Posted by fatihinfedaisi
    benim sölediimle bunun ne alakası var...

yaş 15 civarı herlde

Guest

Quote Originally Posted by fatihinfedaisi
    benim sölediimle bunun ne alakası var...

yaş 15 civarı herlde
    seninkide -15 civarı heralde

Guest

bence arkadasın dedıgını katılıyorum nasıl 2-3 kısı aynı ıp ıle bara gıremıosan su an soygunuda engelleyebılır ama bence bu ıslerıne gelmez admınlerın cunku ne kadar clon o kadar sıtenın onlıne sayısı fazlasıyor neden kaldırsınkı ama kaldırırsa cok ıı olur oyuna daha bır zevk gelır kımse ordan oraya bısı aktaramaz

Guest

bu saydıklarınızın hiç biri klonu engellemez

Guest

amaç zaten clonu engellemek degıl clonlarla 1v1 yapmayı engellemek bolelıkle kımse stat aktaramaz asıl adamına bole oluncada zate kımse napsın clonu aynı ıp den 1v1 yapılması engellenır nasıl bara gıremıosan 1v1 de yapamazsın bu kadar zor bısı deıl bu bı de demısın clonu engellemeyez nasıl engellesın on binlerce kısı gırıo die bugun 40-50 bın kısı olan online oyunlarda bıle engellenıor kı crımsde en fazla 7-8 bin kişi online olıor gunde clonlarla bırlıkte 10 bini buluyordur