Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38

Thread: ###Klon###

Guest

bu devirde klon kasan adam kafaya oynayan adam zaten tek oynamıyor
    diyelimki ben 4 ortağım. kastım 15-20 klon verdim klonların şifresini ortağıma ortağım klonlarla girdi kendi ip sinden. çete yaptı bende kendi klonlarımı sağdım napıcaksın

Guest

ne alakaya hesap ver ne olcak o gırdıgınde gene yapamıcakkı aynı ıp adresı ıle cete saldırsımndanda stat gelmıor zaten fazla 1v1 aynı ıp den yapamadıgın surece clon olayı ortadan kalkar bu kuralı koyarlarsa tabı oyunu bır tek exploereden oynanması gerekecek

Guest

Quote Originally Posted by Sabot4J
    ne alakaya hesap ver ne olcak o gırdıgınde gene yapamıcakkı aynı ıp adresı ıle cete saldırsımndanda stat gelmıor zaten fazla 1v1 aynı ıp den yapamadıgın surece clon olayı ortadan kalkar bu kuralı koyarlarsa tabı oyunu bır tek exploereden oynanması gerekecek
    çete saldırısından stat gelmiyormu bir kere saldırırsan gelmez tabi 25 kere saldır bak ne kadar stat geliyo

Guest

cLonsuz ßu i$in tadı çıkmaz

Guest

1v1 kadar vermıor hıc bır zaman cete saldırısı

Guest

o kaç kere saldırdığına bağlı cidden

Guest

o senin saldırdığın çeteye, çetedeki üye sayısına, saldırıya katılan üye sayısına göre değişir...şimdiye kadar döviz çetesi sağdıysan o senin bileceğin iş... sen git iyi stat kas iyi statları olan bi ac çetesini sağ bakalım stat geliyomu gelmiyomu

Guest

Quote Originally Posted by turkaurelio
    o senin saldırdığın çeteye, çetedeki üye sayısına, saldırıya katılan üye sayısına göre değişir...şimdiye kadar döviz çetesi sağdıysan o senin bileceğin iş... sen git iyi stat kas iyi statları olan bi ac çetesini sağ bakalım stat geliyomu gelmiyomu
    puhahhaha döviz çetesi

kardeş ßence sen klon kasamıosun klon kasmak yasak olsun diosun beğenmiosan başka oyun oyna amk :d

Guest

xXxCrafty1xXx benı tanımıosun galıba bende clon kasıorum kasmayıp clon kasmak kotu dıenlerden deılım