Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Biznes

  1. #1

    Default Biznes

    W TheCrims grałem już kiedyś ale tylko chwile i rekreacyjnie. Teraz zacząłem grać dość regularnie. I mam pewne pytanie. Wiadomo że różne budynki mają rózną cenę i ich ilość jest uzależniona od inteligencji. Dajmy na to mam 2000 inteligencji i mam 50 pól ziela, to czy mógłbym mieć 2000 iteligencji i 50 fabryk hery?? czy im budynek droższy to moge mieć ich mniej? prosze o odp

  2. #2
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    Na budynki liczy sie Inteligencja i wytrzymałość , im wiecej masz intela czy wytzymalości tym możesz kupić wiecej budynków(nie ważne jakie to budynki).Ile możesz mieć budynków możesz obliczyć na www.fanatyko.com (niestety narazie nie działa)

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default Re: Biznes

    Quote Originally Posted by arnoldus22
    W TheCrims grałem już kiedyś ale tylko chwile i rekreacyjnie. Teraz zacząłem grać dość regularnie. I mam pewne pytanie. Wiadomo że różne budynki mają rózną cenę i ich ilość jest uzależniona od inteligencji. Dajmy na to mam 2000 inteligencji i mam 50 pól ziela, to czy mógłbym mieć 2000 iteligencji i 50 fabryk hery?? czy im budynek droższy to moge mieć ich mniej? prosze o odp
    Jak możesz mieć max 50 budynków to nie jest to ważne jakie to budynki. Możesz mieć 50 pól ziela, 50 fabryk heroiny itp.
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  4. #4

    Default Re: Biznes

    Quote Originally Posted by FasoL
    Quote Originally Posted by arnoldus22
    W TheCrims grałem już kiedyś ale tylko chwile i rekreacyjnie. Teraz zacząłem grać dość regularnie. I mam pewne pytanie. Wiadomo że różne budynki mają rózną cenę i ich ilość jest uzależniona od inteligencji. Dajmy na to mam 2000 inteligencji i mam 50 pól ziela, to czy mógłbym mieć 2000 iteligencji i 50 fabryk hery?? czy im budynek droższy to moge mieć ich mniej? prosze o odp
    Jak możesz mieć max 50 budynków to nie jest to ważne jakie to budynki. Możesz mieć 50 pól ziela, 50 fabryk heroiny itp.
    O to mi właśnie chodziło dzieki za pomoc

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •