Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 71

Thread: Banek :]

  1. #1
    Guest

    Default Banek :]

    Hmnn :] Banek Bananek :] cyt."Morał z tego taki - nie loguj się na nieswoje konto, nawet jeżeli dostaniesz passa. Zawsze znajdzie się ktoś, kto da Ci tego passa specjalnie" Kochana Athiu...Twoje Słowa... a teraz mi powiedz czy ja się logowałem ?

  2. #2
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Germany
    Posts
    207

    Default 0_____________=


    nom super polewka...
    "zal.de zrobiliscie z tymi banami" a ladna wtopa wasz cel osiagniety losie BRAVO o_O najpierw wystawiaja a potem BANA czy jak amm to rozumiec pfff serio free style by n00bstyle ... dzieciaki

  3. #3
    Guest

    Default

    po przeczytaniu tego to ja tez niewiem co mam zrobic jak zobacze nieaktywne konto jakiegos gracza o top w klubie ...
    chyba w tej grze o to chodzi by wykorzystywac bledy innych .. ale gra sie zmienia ja starzeje wiec moze sie myle

  4. #4
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default :P

    ja powiem tylko tyle na ten temat gdyby te naby ssajace konto n00bstyle wiedziały dostaną bana za nielegalne ssanie tego konta, to by im się odechciało zabawy w oszustwa to jest tylko jeden z przykładów żle dopracowanych zasad gry I podkreślam ze nie macie za co winić adminów bo oni tych zasad nie tworzyli a teraz maja pełne ręce roboty

  5. #5
    Guest

    Default

    Reak dlaczego nielegalne?

    P.S.Masi nie płacz będziemy grali w kręgle na skype xD

  6. #6

    Default

    a jakie miales staty? adamek mmnie wyssal i zbanowane zostalo konto na ktorym bylo 110k stat ty pewnie miales 3 razy tyle

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by zbyychuu
    a jakie miales staty? adamek mmnie wyssal i zbanowane zostalo konto na ktorym bylo 110k stat ty pewnie miales 3 razy tyle

    a co to ma do rzeczy , tak czy tak jak dla mnei bomba z tymi banami xD ze 2 edy temu dano adma niewlasciwej osobie i teraz tak ;D wiec przestancie grac ;p gomp kocham Cie;*

  8. #8

    Default

    Aha i co to wogole za akcja z tym banem czlowiek wchodzi do klubu siedzi jakas pipa to ja ssa proste chyba nie?

  9. #9
    Guest

    Default ....

    a czy to ważne jakie miałem staty ... ? yhhh :] konto n00bstyle było w klubie a ja stawiałem tylko grupę.. według mnie jest to legalne , wkońcu nie było to wyssanie z pasa ^^

  10. #10

    Default

    zaal xD takich sie luzdi dobiera by nie robili bledow jak zawieszenie w klubie a to ze massi przyuwazyl ze oni tam sa to ze mial farta co wy byscie omineli taki kasek watpie zrobil to co by kazdy zrobil i co i za to ma bana dostac O_o zrobice tak zeby nie dalo sie konta w klubach zawiesic przypadkowo i juz

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •