Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 71

Thread: Banek :]

  1. #11
    Guest

    Default

    dopiero pod koniec czytania postów jarnęłam się o co chodzi...

    Moim zdaniem to nie powinno być karane. Każdy ma uważać jak zamyka przeglądarę, bo nie da się przypadkiem w klubie zawiesić. To tak, jakby załapał cały klan do czerwonych i zapomniał wyczyścić

  2. #12
    Guest

    Default

    Uważam, że Massi nie złamał zasad tej gry, konto było w klubie więc skorzystał z okazji i je atakował, tez bym tak zrobiła, nie wiem za co ten ban.

  3. #13
    Guest

    Default

    Posty na bardzo wysokim poziomie, nie ma co. Żeby nie było - spodziewam się w tym topicu konwersacji pomiędzy mną, graczami z n00bstyle a właścicielami zbanowanych w tej sprawie kont. Żadnych obrońców , adwokatów - błagam - śmiecicie tylko, zamiast pomagać, a poziom coniektórych wypowiedzi jest wprost żenujący.

    N00bstyle zostali wyssani w najgorszy dla nas (abuse) sposób. Osoby, które to zrobiły, poprostu po mistrzowsku przelewaly między sobą staty, operowali przeróżnymi IP - co znacznie utrudniło nam pracę, do tego stopnia, że mam wrażenie, że mógł w tym ssaniu pomagać ktoś, kto świetnie zna pracę logów chociaż ta moja dywagacja jest totalnie nierealna. Czekajcie na to, co będzie dalej - unban, czy też nie? bo kilka kont i Ip biorących w tym udział miało bezpośrednie połączenie z kradzieżą innych kont, zrobioną w tak samo mistrzowsko zawoalowany sposób.

    I myślcie sobie co chcecie - że Athia jest zła, że się nie nadaje etc etc, bo kiedy chcecie, bym coś dla was zrobiła, to Athia jest jednym z najlepszych adminów, a kiedy zaczyna banować, to przestaje być najlepszym adminem, a zaczyna być osobą nienadającą się. Bylibyście lepsi? Zostalibyście przez tyle miesięcy...?

    Massi, niejednej osobie wyssałeś konto, wiec nie płacz - poprostu teraz skończyla się cierpliwość do ciebie.



    Wracając do początku - posty wszelkich obrońców są zbędne. Oczekuję tylko postów od właścicieli zbanowanych kont i od graczy z n00bstyle.

    Dzięki.

  4. #14

    Default

    Wracając do początku - posty wszelkich obrońców są zbędne. Oczekuję tylko postów od wlaścicieli zbanowanych kont i od graczy z n00bstyle.

    Athia niebadz taka zla na nas xD ale troche przesadzacie juz z tymi banami za nic ban , tak jak ostatnie 3 edy pokazaly korupcja jest xD w tc trzeba cba na was zeslac xD

    a kto gral na nobstyle??

  5. #15
    Guest

    Default

    n00bstyle zostali wyssanie w najgorszy sposób znaczy co? Zawieszenie się w klubie to jest przestępstwo kryminalne OMG.To co tu widze jest jeszcze bardziej walnięte niż moja dzisiejsza infa z exelem xav przecież wiesz ze kocham tylko nutelle

  6. #16
    Guest

    Default

    Massi wez zawolaj wiecej swoich ziomkow zeby napisali tutaj ze ban jest niesluszny ;] sterben ty sie ciesz ze ciebie nie zbanowali chociaz tez ssales po 2 to nie pierwsze wasze wyssanie z passa wiec skonczcie plakac i nauczcie sie grac fair ))

    witch gdyby konto bylo zostawione wklubie i ktos zamknal przegladarke to by wywalilo je z klubu

  7. #17
    Guest

    Default

    Hmmnn :] Athia ja wcale nie mówię że jesteś zła... wykonujesz tylko swoja pracę hmmn staty były zlewane na kilka kont ! nie moja wina że gracze dobierają sobie złe osoby które ich wystawiają:] a Ty Jajo tak nie gadaj bo to nie było z pasa!!! gdyby było z pasa nie ubiegał bym sie o unbana bo wiem jak już jest i dalej mam zamiar się ubiegać o UN. ponieważ nie naruszyłem zasad regulaminu :]

  8. #18
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by gomp
    Reak dlaczego nielegalne?
    Gomp znam dużo sposobów żeby wyssać konta Polskich nabów z top ;] to nie jest takie trudne ;] jesli sie nie myle jeden z nich zostal zastosowany w tej wlasnie akcji wątpie żeby ktoś zrobil takie konto i nagle z głupoty zawiesił je w klubie i co prawda to prawda Massi naściągaj więcej tu swoich koleszków żeby mieszali w głowach adminów

  9. #19
    Guest

    Default

    Reak bardzo mi przykro , ale jak już mówiłem a nie chcę się POWTARZAĆ milion razy to byli w klubie i tyle :] stawiałem grupę ... ;] więc nic złego nie zrobiłem sądzę ze jak oni by zobaczyli mnie to i mi by stawiali :] więc heh to jest gra ;] zessali mnie jak by chcieli ;]

  10. #20
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Żeby nie było - spodziewam się w tym topicu konwersacji pomiędzy mną, graczami z n00bstyle a właścicielami zbanowanych w tej sprawie kont. Żadnych obrońców , adwokatów - błagam - śmiecicie tylko, zamiast pomagać, a poziom coniektórych wypowiedzi jest wprost żenujący.
    Chyba nie trzeba nic dodac!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •