Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 71

Thread: Banek :]

  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Posty na bardzo wysokim poziomie, nie ma co. Żeby nie było - spodziewam się w tym topicu konwersacji pomiędzy mną, graczami z n00bstyle a właścicielami zbanowanych w tej sprawie kont. Żadnych obrońców , adwokatów - błagam - śmiecicie tylko, zamiast pomagać, a poziom coniektórych wypowiedzi jest wprost żenujący.

    N00bstyle zostali wyssani w najgorszy dla nas (abuse) sposób. Osoby, które to zrobiły, poprostu po mistrzowsku przelewaly między sobą staty, operowali przeróżnymi IP - co znacznie utrudniło nam pracę, do tego stopnia, że mam wrażenie, że mógł w tym ssaniu pomagać ktoś, kto świetnie zna pracę logów chociaż ta moja dywagacja jest totalnie nierealna. Czekajcie na to, co będzie dalej - unban, czy też nie? bo kilka kont i Ip biorących w tym udział miało bezpośrednie połączenie z kradzieżą innych kont, zrobioną w tak samo mistrzowsko zawoalowany sposób.

    I myślcie sobie co chcecie - że Athia jest zła, że się nie nadaje etc etc, bo kiedy chcecie, bym coś dla was zrobiła, to Athia jest jednym z najlepszych adminów, a kiedy zaczyna banować, to przestaje być najlepszym adminem, a zaczyna być osobą nienadającą się. Bylibyście lepsi? Zostalibyście przez tyle miesięcy...?

    Massi, niejednej osobie wyssałeś konto, wiec nie płacz - poprostu teraz skończyla się cierpliwość do ciebie.



    Wracając do początku - posty wszelkich obrońców są zbędne. Oczekuję tylko postów od właścicieli zbanowanych kont i od graczy z n00bstyle.

    Dzięki.
    piszac to :

    Massi, niejednej osobie wyssałeś konto, wiec nie płacz - poprostu teraz skończyla się cierpliwość do ciebie.

    czyli moge wyssac z 2 osoby i nie bede mial bana ? dopiero jak 3 osobe to stracisz cierpliwosc ? ;p Athia tak to zrozumialem hehe

  2. #22
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Germany
    Posts
    207

    Default PFF

    Quote Originally Posted by JajcunRA
    Massi wez zawolaj wiecej swoich ziomkow zeby napisali tutaj ze ban jest niesluszny ;] sterben ty sie ciesz ze ciebie nie zbanowali chociaz tez ssales po 2 to nie pierwsze wasze wyssanie z passa wiec skonczcie plakac i nauczcie sie grac fair ))

    witch gdyby konto bylo zostawione wklubie i ktos zamknal przegladarke to by wywalilo je z klubu



    Bo pewnie ze to ban nie sluszny! Uczcie sie na wlasnych bledach I tyle .
    A pozytym nie jestem na tyle glupi abym sie pchal na darmowego bana (regoly i konswekwencje znam), nie po to sobie gram co ede .. ( to tak teraz brzmi jakby kazdy gracz uczestniczacy w dowolnym „ssaniu“ gangu takze mial dodtac bana)
    a ty jajcun nie udawaj swietego bo o Tobie tez slyczalem ze nie raz kogos oczukales ,wlamales jak rowniez co nie ktorzy gracze NS ... a ze pierwszy raz Was ktos zessal to robicie tragedie z tego. No i dla waszego spokoju mozecie mnie tez zbanowac,

    Dziekuje I dowidzenia wiecej pytan n PM

  3. #23
    Guest

    Default

    Massi przecież sam sie chwaliłeś, że zalogowałeś się z IP z którego nigdy sie nie logowałeś, nie pamiętasz ?



    Quote Originally Posted by Reakwon76
    ja powiem tylko tyle na ten temat gdyby te naby ssajace konto n00bstyle wiedziały dostaną bana za nielegalne ssanie tego konta, to by im się odechciało zabawy w oszustwa to jest tylko jeden z przykładów żle dopracowanych zasad gry I podkreślam ze nie macie za co winić adminów bo oni tych zasad nie tworzyli a teraz maja pełne ręce roboty
    Reak może Ty byś nie chciał ssać z passa, ale to nie pierwsza taka sytuacja, gdzie massi ssa konta

  4. #24
    Guest

    Default

    takie wymowki teraz aby mnie udupic

    P.S ty *** :] nie powinienes grac w tc ,zaakceptowales regoly regolamini i w tym momencie je lamiac ( nie jeste pelnoletni)

  5. #25
    Guest

    Default

    A i jeszcze jedno papierosie :] nie ssałem z pasa i nie mam zamiaru powtarzac tego samego ! ;]

    Czy Mama Pozwoliła Ci Grać W TC :]? Sądzę Że Nie :]!

  6. #26
    Guest

    Default

    lol

    To ja dla odmiany napisze że brawa dla pani Athii

    Quote Originally Posted by gomp
    n00bstyle zostali wyssanie w najgorszy sposób znaczy co? Zawieszenie się w klubie to jest przestępstwo kryminalne OMG.To co tu widze jest jeszcze bardziej walnięte niż moja dzisiejsza infa z exelem

    To że za wyssanie z pasa jest ban to już wszyscy wiedzą więc myśleli że jak wejdą do klubu i będą stawiać grupy na to konto to będzie wszystko ok..
    Pyzatym żadne konto z top nie siedzi sobie w pierwszym lepszym klubie :P a Ci co sie podłączyli mieli po prostu pecha.

    elo

  7. #27
    Guest

    Default

    aha i czytając te posty widze, że wszyscy bronią massiego, bo ON napisał, że konto PRZYPADKOWO ZNALAZŁ w klubie . Jeżeli nie wiecie jak było naprawdę to poprostu się nie wypowiadajcie...

  8. #28
    Guest

    Default

    Massi ile jeszcze bajeczek opowiesz ? w klubie sie konto zawiesilo a jesli by sie zawiesilo to z kad bys mial klub sprawdziles za pomoca kredytow ?? moze i spawdziles tylko ze w klubie glownym cpalismy od czasu do czasu kuklami a glownym w klubie kukly.

  9. #29
    Guest

    Default

    zostaliście wystawieni pałko co żyjesz zasadą **ujać To My A Nie Nas? no cóż jak Ty wysysałes konta to ooo xD ale jak Ciebie wyssali to "o boże przecież ja jestem gozu :] przecież ja jestem bogiem " hah ;] n00bstyLe :] nobki rządzą ;]

  10. #30
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MassixD
    zostaliście wystawieni pałko co żyjesz zasadą **ujać To My A Nie Nas? no cóż jak Ty wysysałes konta to ooo xD ale jak Ciebie wyssali to "o boże przecież ja jestem gozu :] przecież ja jestem bogiem " hah ;] n00bstyLe :] nobki rządzą ;]
    gdy my ssaliśmy konta liczyliśmy się z banem, np. poprzednia eda, dostalismy bana-trudno. Nie biegliśmy na forum jak Ty robiąc awanture, aha zaproś jeszcze paru kolegów na swoim poziomie do tej rozmowy, żeby stanęli w twojej obronie

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •