Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 71

Thread: Banek :]

  1. #61
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MassixD
    hmn przykro mi bardzo ale ja Tobie niczego nie muszę tłumaczyć nie wiem jak i szczerze mówiąc hmmn nie interesuje mnie to jego sprawa czy robił to z innego kompa czy co... lecz wystawił i polecalbym na przyszłośc nie grac z tą osobą
    jasne nie musisz nic tłumaczyć, masz bana i tyle, więc nie płacz więcej



    Quote Originally Posted by kresorr
    zbanowac wszystkich xD
    jestem za

  2. #62
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Po pierwsze to w ogóle nie wiem po co ten temat, takie sprawy to powinno sie na priv załatwiac.

    Przeczytałem tylko 2 pierwsze strony tego tematu...powie mi ktoś? Warto to czytac w ogóle czy jest dalej tak jak na początku ? Bo z tego co widze MassixD zawołał swoich ziomków 'noobstyle' zawołał swoich i tylko niepotrzebna wojna.

    //edit: Widze że jedyna obiektywną osobą oprócz adminów w tym temacie jest kresorrr hahahahaha :P
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  3. #63
    Guest

    Default

    Owszem Fasol, co do obiektywizmu Kresora ja także nie mam wątpliwości.
    Niestety, a może i stety, na chwilę obecną zbanowane zostały jedynie dwa konta, które jako nieliczne z ogółu nie były w stanie obejść logów.
    Dzięki chłopaki, dziś także będę mieć kolejną upojną noc nad logami - ale doprowadzę to do końca...

    I takie mam pytanie, m.in do massiego i jego ssających kolegów: jak można być tak totalnym, niczego nie wiedzącym, nie potrafiącym grać człowiekiem (edit specjalnie dla Jokera) , żeby zamiast SAMEMU uczciwie zdobyć te kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy stat, ssacie cudze konta, ssacie czyjąś naprawdę ciężką pracę, zamiast samemu własną klawiaturą i myszką uczciwie dojść do czegoś??? Nie potraficie, tak?

  4. #64
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Athia
    Owszem Fasol, co do obiektywizmu Kresora ja także nie mam wątpliwości.
    Niestety, a może i stety, na chwilę obecną zbanowane zostały jedynie dwa konta, które jako nieliczne z ogółu nie były w stanie obejść logów.
    Dzięki chłopaki, dziś także będę mieć kolejną upojną noc nad logami - ale doprowadzę to do końca...

    I takie mam pytanie, m.in do massiego i jego ssających kolegów: jak można być tak totalnym, niczego nie wiedzącym, nie potrafiącym grać n00bem, żeby zamiast SAMEMU uczciwie zdobyć te kilkadziesiąt/kilkaset tysięcy stat, ssacie cudze konta, ssacie czyjąś naprawdę ciężką pracę, zamiast samemu własną klawiaturą i myszką uczciwie dojść do czegoś??? Nie potraficie, tak?
    Athio nie nazywaj nikogo noobem

  5. #65
    Guest

    Default

    Hmmnn Ahtiu... powiem krótko np w tamtej edzie gdyby załóżmy do paipera napisał plemax i zapytał czy nie chce mnie zessać sądzę że by nie odmówił a te ssanie było fair... przypomnij sobie swoje słowa gdy nie kazałaś mi się logować na konto gdy ktoś bedzie chciał bym je wyssal nie zrobiłem tak nie chciałem pasa ! podałem klub i tyle a nie wiem kto do mnie napisal bo skad moge wiedzieć skoro numer nzn...ehh

  6. #66
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by MassixD
    Hmmnn Ahtiu... powiem krótko np w tamtej edzie gdyby załóżmy do paipera napisał plemax i zapytał czy nie chce mnie zessać sądzę że by nie odmówił a te ssanie było fair... przypomnij sobie swoje słowa gdy nie kazałaś mi się logować na konto gdy ktoś bedzie chciał bym je wyssal nie zrobiłem tak nie chciałem pasa ! podałem klub i tyle a nie wiem kto do mnie napisal bo skad moge wiedzieć skoro numer nzn...ehh
    Massi, owszem, pamiętny moich przestróg, kiedy dwie edy temu zbanowałam ci wszystkie kukły, nie zalogowałeś się na n00bstyle sam. Niestety dla siebie samego, w pewnym momencie zagrałeś inaczej - na tyle inaczej, że pozwoliło mi to stwierdzić, że ssaliście n00bstyle z totalną premedytacją (nie wnikajmy w logi i w to, co w nich znajduje się), wiedząc, że jest to nielegalne - niestety, polecialeś tylko ty i jeszcze jedno konto, niestety, taki mamy regulamin, że inne konta ssające JAK NARAZIE pozostają bezkarne. Ale jak napisałam już wcześniej - doprowadzę to do końca. A wiesz dlaczego? Bo o ile mogę zrozumieć osoby pykające na bocie, żeby trochę hajsu poprzelewać, osoby które nie szkodzą nikomu, tak na osoby, które osmielają się wyciągać łapska po cudze, jestem absolutnie cięta - nie tylko tutaj, ale i w realu.

  7. #67
    Guest

    Default

    massi skoncz plakac i gadac farmazony mowisz ze ktos wystawil to powiedz tej osobie zeby sie przyznala bo narazie wychodzi na to ze bajke piszesz ssasz z passa to oznacza ze jestes zwyklym noobem ktory normalnie nie potrafi zrobic stat ;]

    kresor ban to jedynie da ciebie za bota

    a panie F. wracaj pan pod biurko! i sie nie udzielaj jak ci glosu nie dalem

  8. #68
    Guest

    Default

    kurde :] bo sam nie wiem kto, ktos napisal zlozyl mi taka oferte , zgodziłem sie bajki możesz Ty pisać ;] i mi tu nie mów ssałem z pasa skoro tak nie było a na dodatek sam sałeś z pasów :] wiec hmmn

  9. #69

    Default

    ejjj hmmm haha i koniec dobre co?

  10. #70
    Guest

    Default

    nie przeżywajcie tak, pamiętajcie że to tylko gra :P

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •