Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1

    Default Bugy ve zlodějině?!

    Šel jsem dnes točit rezervu s 5 účtama + jsem vzal jednoho kámoše a podle kalkulačky jsem na rezervu měl i kámoš.. dali jsme jednu nebo dvě akce (nevím přesně) ty prošly normálně a potom jsme dali akci a najednou všichni v base!! A staty jsme na to měli i zbraně! co s tím je?
    Bez papulienstwa

  2. #2
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Slovakia,Nitra
    Posts
    45

    Default

    lol nevieš asi rátať... xDD ... ale ne.. no zlodejina sa po 30 kole upravovali.. tak asi aj po 31 kole... šak skús si betu a máš to "zadara" xD

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Rektor View Post
    lol nevieš asi rátať... xDD ... ale ne.. no zlodejina sa po 30 kole upravovali.. tak asi aj po 31 kole... šak skús si betu a máš to "zadara" xD
    Lol wiem 2x som to počítal.. na thecrims.name ta je nejaktuálnejsí
    Bez papulienstwa

  4. #4
    Guest

    Default

    zadny bug..kalkulacka neni 100% presna kazde kolo se to meni

  5. #5
    Guest

    Default

    A nebo ti tvůj kamarád za vidinou "rychlejšího zbohatnutí" nakecal větší staty než byly skutečný

  6. #6
    Join Date
    May 2008
    Location
    next odpoved koffisko :D
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by Crimskotllar4Fun View Post
    Šel jsem dnes točit rezervu s 5 účtama + jsem vzal jednoho kámoše a podle kalkulačky jsem na rezervu měl i kámoš.. dali jsme jednu nebo dvě akce (nevím přesně) ty prošly normálně a potom jsme dali akci a najednou všichni v base!! A staty jsme na to měli i zbraně! co s tím je?
    mozna si se preklik jak si pisal staty do kalkulacky.

  7. #7
    Guest

    Default

    Kalkulačky nie su offcialne takže TC neručí za výsledky ktoré tam výdu. Ďalšia vec nebola včera náhodou razia v Crims city? Vtedy je veľká šanca že ťa chytia aj keď na lúpež máš.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by milhauko1 View Post
    pane popelnice zapomnel jste napisat neco do tema jestli vis co to je ale o tom pochybuju ze mentalne postizenej clovek to pochopi ale dobre nebudem se ti smat
    A ty si teraz napísal niečo k téme? NIe nenapísal myslím že nie je tvoja robota tu viesť diskusiu a uznať za vhodné čo je k téme a čo nie. Nikoho tu tvoj názor na jeho post nezaujíma.

  9. #9

    Default

    No to je možné že byla razie.. ale už to je jedno
    Bez papulienstwa

  10. #10
    Guest

    Default

    Tak doufám, že se na mě nebudete zlobit > lock

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •