Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
  1. #1
    Guest

    Default Cum castig Respect?

    stiu k a mai fost un topic de genu asta.....da nu m-am lamurit.... Vreau si eu un top 5 al chestiilor care-ti cresc respectul!

  2. #2
    Guest

    Default Re: Cum castig Respect?

    Quote Originally Posted by GhostDogg
    stiu k a mai fost un topic de genu asta.....da nu m-am lamurit.... Vreau si eu un top 5 al chestiilor care-ti cresc respectul!
    respectu il castigi prin munca ) ai bani ai respect ex: fa respect cu ajutoru curvelor sau a fabricilor de droguri etc . JOACA CU CAP !!

  3. #3
    Guest

    Default

    pff....stiu k se castiga repect din orice da vreau sa stiu cele mai bune variante....de ex: cum dreq faci 40k respect intr-o zi de crims(6 ore)?

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GhostDogg
    pff....stiu k se castiga repect din orice da vreau sa stiu cele mai bune variante....de ex: cum dreq faci 40k respect intr-o zi de crims(6 ore)?
    faci un gang cu un iepure pe "strada" si astepti pana se baga cativa noobi s le dai milk) si dupa aia din nou pana te perfectionezi


    P.S.: saliu haiosss :P

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by GhostDogg
    pff....stiu k se castiga repect din orice da vreau sa stiu cele mai bune variante....de ex: cum dreq faci 40k respect intr-o zi de crims(6 ore)?
    sau intra intr un gang si te i au de iepurele meu si te ajut sa scazi )

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86
    Quote Originally Posted by GhostDogg
    pff....stiu k se castiga repect din orice da vreau sa stiu cele mai bune variante....de ex: cum dreq faci 40k respect intr-o zi de crims(6 ore)?
    faci un gang cu un iepure pe "strada" si astepti pana se baga cativa noobi s le dai milk) si dupa aia din nou pana te perfectionezi


    P.S.: saliu haiosss :P
    salut ARES.... ))

  7. #7
    Guest

    Default

    aress ghey :*:*... )))))

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Gladi69
    aress ghey :*:*... )))))
    mai ARESS ........ !!!

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    faci un gang cu un iepure pe "strada" si astepti pana se baga cativa noobi s le dai milk) si dupa aia din nou pana te perfectionezi


    P.S.: saliu haiosss :P
    milk?? ce inseaman milk..si stiu ca nu e forumul potrivit...vreau sa stiu cum pot scadea in respect...de exemplu de la 1200-1300 la 600 respect

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by zlayer View Post
    milk?? ce inseaman milk..si stiu ca nu e forumul potrivit...vreau sa stiu cum pot scadea in respect...de exemplu de la 1200-1300 la 600 respect
    Poi poti scadea cumparandu-ti arme fabrici de droguri tarfe etc. sau scazand skill de pe cont

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •