Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: hmmm.

  1. #1
    Guest

    Default hmmm.

    powinny byc jakies limity a nie koles ktory ma 6 triliardow respa atakuje kolesia ktory ma 200 to nie ma sensu...

  2. #2

    Default

    Daj mi przykład takiego gracza, bo jak na razie to nie widzę takiego Ale co do samego pomysłu to się zgadzam nie ma sensu jeśli koleś który ma kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy respa atakował gracza który ma 200. Bezsens totalny. Zróbcie ograniczenie, że ofiara nie może być gorsza niż np. 30 razy to już będzie coś.

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    E to nie ma troche sensu, mianowicie wyobraźcie sobie ,że jesteście liderem gangu- macie 5000 respa, następnie przyjmujecie ludzi do gangu ,których następnie macie zamiar wyssać :P

    Na głownym koncie (czyt. tym co będziesz ssał) masz 600,000 respa...wobec czego atak na kukłe nie był by możliwy.

    Wobec czego dla mnie nie ma sensu.

    Ale troche racji macie, bo sam się spotkałem ,że siedziałem kiedyś w klubie kukła 500 respa MM + Nomex i uderzył mnie typ 40,000 respa :]

  4. #4
    Guest

    Default

    przez takich frendzli caly czas siedze w szpitalu... przed chwila zaatakowal mnie koles 40k respa ... i co stego ma ??!! GOWNO! ani zadnych statow po co takie cos ? chyba zeby wkur.. innych graczy...

  5. #5
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    To ćpaj w swoim klubie......

  6. #6
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default Re: hmmm.

    Quote Originally Posted by HellBishop
    powinny byc jakies limity a nie koles ktory ma 6 triliardow respa atakuje kolesia ktory ma 200 to nie ma sensu...
    Weź pod uwage to że ten gośc co ma '6 tryl respa' teoretycznie może mieć tyle samo stat co ten 200 respa. ;]
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  7. #7
    Guest

    Default

    tylko szkoda ze on mnie zabija a nie pobije i do domu :/ wedlug mnie to powinno sie zmienic

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by HellBishop
    tylko szkoda ze on mnie zabija a nie pobije i do domu :/ wedlug mnie to powinno sie zmienic
    Ja sobie takiej gry nie wyobrażam, pomyślałeś o sytuacji killerów przy takich "limitach".
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by HellBishop
    tylko szkoda ze on mnie zabija a nie pobije i do domu :/ wedlug mnie to powinno sie zmienic
    No i co a kasa z kredek to by się z dopłat unijnych sypała nie?

  10. #10
    Guest

    Default

    Heh powiem tak resp o niczym nie świadczy,statystyki to nie resp ile razy miałem tak że mając 70k ludzie bali sie dołączyć do gangu a dobrze wiedziałem że by mnie mogli zabić.To samo siedziałęm w klubie i widziałem ludzi z mniejszym respem ale gdyby mieli staty takie jak resp miał bym szpital a jednak udawało mi się.Wysoki resp to dobre na straszenie i zapewnienie sobie spokoju.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •