Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: Pomysł

  1. #1
    Guest

    Default Pomysł

    Nie wiem czy to tu zgłasza sie popysły ale niech bedzie: moze jakos polska ekipa adminów przekonała by innych zeby od nowej edy, zrobic dodadkową rzecz w banku a dokładniej, przelewanie pieniedzy, przelewanie pieniędzy bedzie mogło sie odbywac tylko pomiedzy znajomymi i od wyznaczonej stopy respa np od 500. Prosze o rozpatrzenie prozby, no i jak dobry pomysł to podjecie odpowiednich kroków by to dodac pozdrowienia

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland
    Posts
    153

    Default

    Pomysły pisz w dziale 'Feedback' w języku angielskim.
    http://forum3.thecrims.com/viewforum.php?f=7

  3. #3
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Mymbrów
    Posts
    81

    Default

    Moim zdaniem to głupi pomysł , ludzie by ciągle robili ala przez całą ede nie wydając kasy na nic , a potem pod koniec edy przelali by calą kase z kukiel na gł konto , co by umożliwiało łatwiejsze top 10 , ale to Tylko moje zdanie.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Glupie Glupie Glupie...
    Nie popieram...Nie dosc ze za proste, to na dodatek bez sensu

  5. #5
    Guest

    Default

    Pomysł do dupy zrobiło by się jeszcze więcej kukieł

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by Gumis
    Moim zdaniem to głupi pomysł , ludzie by ciągle robili ala przez całą ede nie wydając kasy na nic , a potem pod koniec edy przelali by calą kase z kukiel na gł konto , co by umożliwiało łatwiejsze top 10 , ale to Tylko moje zdanie.
    Zgadzam sie w 100%

    Wtedy gra stała by się jeszcze bardziej monotonna i czasochłonna, a graczy na pewnie nie przyciągnie.
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  7. #7
    Guest

    Default

    Bez przesady, ale miedzy przyjaciółmi przesyłac kase, mozna by zrobic ograniczenia ze nie mozna przelewac z tego samego id: lecz tu jest wtyka ludzie z neostradu mieli by ułatwienie, ok jak chcecie to nie, ja sie przychylam do waszej decyzji, nie bede sie kłucił ani niepotrzebnie dyskutował pozdro

  8. #8
    Guest

    Default

    Niewiem czy to ty ale w feedbacku jakiś koleś już zgłaszał ten pomysł i został on uznany jednogłośnie za głupszy niż te przerywnikowe żarty z family guya.Zresztą co chwile ktoś wybija z takim cosikiem :P

    Edit:Z tego samego id chyba IP :P Aha no i o czym my wogóle mówimy zmiana IP to nie problem raz że ktoś może mieć neostrade czy Bóg wie co a dwa wynaleziono proxy więęęc...

  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Nie ma i nie bedzie przelewanie i juz ;D Jezeli bedzie to juz wogole TC bedzie lipne i wtedy to nawet ja skoncze.....

  10. #10
    Guest

    Default

    Nigdy tego nie wprowadzą

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •