Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 47

Thread: hmmm.

  1. #11
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Quote Originally Posted by HellBishop
    tylko szkoda ze on mnie zabija a nie pobije i do domu :/ wedlug mnie to powinno sie zmienic
    Sprawa jest prosta:

    Nie podoba sie ? Nie graj
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  2. #12

    Default

    wlasnie i nie zaczynaj takich glupich tematów traz jest dobrze niech jeszcze dodadza arene i jeszcze wymysla nowe skoki drupowe

  3. #13
    Guest

    Default

    A tam gadanie dostałeś bywa nastepnym razem ty wyślesz kogoś do szpitala.A poza tym kiedyś leżałem co chwile a teraz od poczatku edy leżałem 5razy z czego 4razy przez ssanie.Proste nie chcesz szpitala ćpaj w klubie u kukły lub swoim

  4. #14
    Guest

    Default

    Avlard13 i Skawiński - specjalnie dla was robię offtop, prosząc, byście powstrzymywali się od dodawania postów, jeżeli nie macie niczego konstruktywnego do dodania. Istota forum nie polega na nabijaniu sobie cyferek na liczniku, tylko na autentycznej pomocy graczom. A wy w większości swoich postów zamiast nieść pomoc, siejecie baagan.
    Potraktujcie to jako pierwsze i ostatnie ostrzeżenie z mojej strony, oraz zapoznajcie się z regulaminem forum.

  5. #15
    Guest

    Default

    Teraz wypowiem się ale tym razem już w 100% na temat.

    Może i masz racje co do ograniczenia,całkiem ciekawe by to było,lecz ciężkie do wprowadzenia ale jestem przeciw spowodu tego że np ktoś gra na respa ma 100k respa ale staty po 10k i co wtedy czyli wychodzi ze nie ma szans powalczyć bo tych co może maja o dużo większe staty??

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Avlard13
    Teraz wypowiem się ale tym razem już w 100% na temat.

    Może i masz racje co do ograniczenia,całkiem ciekawe by to było,lecz ciężkie do wprowadzenia ale jestem przeciw spowodu tego że np ktoś gra na respa ma 100k respa ale staty po 10k i co wtedy czyli wychodzi ze nie ma szans powalczyć bo tych co może maja o dużo większe staty??
    Np. Opravcy i inne ssane skwerkowe gangi

    Do autora:

    Może zamiast wprowadzać jakieś ograniczenie to załóż swój klub... napewno pomoże, teraz można napadać od 200 respa to nie problem założyć klub do tego czasu

  7. #17
    Guest

    Default

    Swój klub to podstawa a to 10k nie jest dużo wystarczy 1kantor czasem 2 i jest klub.I taka mała rada ustaw nazwe klubu inną niż nick

  8. #18
    Guest

    Default

    ehhh.. no ale to jest naprawde wkuzajace :/ ja nie mam duzych statow przez to ze take cos wlasnie jest wybilem sie w 1 dzien z 1000 na 2000 i zaraz mialem spowrotem 1000 ale powinno byc takie cos ze jak ma sie staly to niemozna by bylo atakowac a taka arena nie byla by wcale zla...

  9. #19
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Oj dobra jak sie nie podoba, to ssaj gangi... a nie latasz po klubach

  10. #20
    Guest

    Default

    Trzeba było zrobić tak jak ja dobić 70k respa staty po 10k wchodzisz do klubu i atakujesz tych co chcesz koleś ze statmi większymi cie nie zaatakuje(raczej) bo sie respa przestraszy

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •