Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 47

Thread: hmmm.

  1. #21
    Guest

    Default

    aha tak mów mi zenek co wy do kolesia mówicie wydaje mi się że niema zbyt okazałego starzu wierz lub nie ale gdy się zaczyna gre to nie tak hop siup a idź zrób 70k respa i ble ble :] Arena była zabugowana. No i tu Cie boli stały na skwerku podczas szukania gangu...Ja jeżeli już chociaż nie polecam szukam na skwerze [dwa razy mi się zdarzyło ale i tak mi na grze niezależy] to luknij do zmiany respa u kolesia można nie rzadko rozkminić jaką gość ma broń czy resp czy kox itp.zresztą gang zawsze najlepiej przez znajomych np.wiadomo trudno ja miałem ten fart że znalazłem ekipe ludków jako małe nabsy mieliśmy farta że nie było kukieł i ot całe TC
    I chyba to co najfajniejsze poznawanie nowych ludzi itp.dzisiaj to fakt można mieć z tym problem jak się wbije choćby na szpital to widać jaki element się szwenda żal dupe ściska tylko sobie jadą po starych i kozaczą niedowartościowane 12 latki ale dobra nieważne ;] Krótko mówiąc na dostawanie batów na początku nic nie zrobisz poprostu trzeba to przejść ;p

  2. #22
    Guest

    Default

    Może i masz racje z respem ale wsumie gram 1ede na respa wiele błędów gdyby nie one conajmniej 200k miał bym,dowiesz sie keidy statek i inwestujesz w dragi i zarobek piękny.

    A co do gangu zgadzam się z tobą ja już nie suzkam gangu tylko ekipa znana

  3. #23
    Guest

    Default

    oho to już wiem co jest powodem tej flustracji naszego drogiego autora i radze skończyć z grą

    HellBishop [ID: 8525901]
    2008-02-06 21:00:52
    ty jebany pierdolcu spierdlaj chuj niemyty nie mozna ufac takim chuja jak ty pierdolony skurwysynie jeb sie na ryj szmato bo sie wkurwie i dostanisz wpierdol nimyty fakinkocie jebany nie myty ciul kto cie kurwa robil jakas stara cipa ktura ma takie zulte
    Co to znaczy zulty? :O

    księga ID: 7531314 No i jeszcze powiedz że polaków się niebije i takie tam [troche kultury]!

  4. #24
    Guest

    Default

    Hmm jak to czytam to sam mam chęć cie wysłać do szpitala za totalny brak kultury

  5. #25
    Guest

    Default

    sory za te slowa ale nie gram na tym koncie sam dalem koledze zeby sobie zobaczy bo chcialem go skusic do tegozeby zagral nawet nie wiedzialem ze to napisal .
    szczeze mowiac gralem jeszcze kiedys w tc z moim bratem ale mialem inne konto zapomnialem chasla to zrobilem 2 ... moj nick to byl bodajrze Biszop a nick mojego brata realslayer nie wiem czy znacie ale raczej nie... ja czekam na statek ktory podniesie cene ziola a nie wiem kiedy przyplywa :/ gomp przepraszam ale ja naserio o tym nie wiedziale

  6. #26
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    No i co jeszcze wymyslisz....za duzo historyjek slyszalem

  7. #27
    Guest

    Default

    Heh dobra wymówka nie jest zła?

    Ale ona dobra nie była

  8. #28

    Default

    Quote Originally Posted by HellBishop
    sory za te slowa ale nie gram na tym koncie sam dalem koledze zeby sobie zobaczy bo chcialem go skusic do tegozeby zagral nawet nie wiedzialem ze to napisal .
    szczeze mowiac gralem jeszcze kiedys w tc z moim bratem ale mialem inne konto zapomnialem chasla to zrobilem 2 ... moj nick to byl bodajrze Biszop a nick mojego brata realslayer nie wiem czy znacie ale raczej nie... ja czekam na statek ktory podniesie cene ziola a nie wiem kiedy przyplywa :/ gomp przepraszam ale ja naserio o tym nie wiedziale

    pociulalo Cie ?? po co wrzucasz gompowi lamusie? i teraz wymowka ? rozdwojenie jazni?

  9. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Poland
    Posts
    369

    Default

    Dobra skonczcie temat, albo zacznijcie sie wypowiadac jak ludzie (na poziomie)- jeszcze sobie tylko na rodzicow powbijajcie i bedzie GITEZ

  10. #30
    Guest

    Default

    ej ludzie to nie mi nawrzucał xav wiesz żeby gdyby to zrobił to bym go rozjechał jak tirówka 126p podałem przecież ID księgi to nie byłem ja xD

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •