Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lign
    Quote Originally Posted by WeWillWin
    Glej, dobijo se taki roboti, ki ti višajo respekt in statse...
    Če pa pokličeš v naslednjih 15 minutah, pa dobiš še robota za višanje kreditov. Vse to GRATIS!
    Tok nooob pa že spet nisem!!
    Oooooo, si, si.

  2. #12
    Guest

    Default

    Nisem tolk kt misleš!! Mislil sem da so uporabili kakšen drugačen izras kakor jaz pri travianu recimo farma!! No razloži ti kaj je to! Če bi se ti prjavu na s1 na sz zravn mene bi bil sigurn moja farma!!

  3. #13
    Guest

    Default

    Pusti travian to je the crims, pa če neboš priden boš ti postal farma.Aja, pa še glede naslova.An9el goljufa pri igranju???Drugič pazi.

  4. #14
    Guest

    Default

    WeWillWin je tak al tak slo. einstein n.1

  5. #15
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by lign
    Nisem tolk kt misleš!! Mislil sem da so uporabili kakšen drugačen izras kakor jaz pri travianu recimo farma!! No razloži ti kaj je to! Če bi se ti prjavu na s1 na sz zravn mene bi bil sigurn moja farma!!
    Haha, farmaš slabše ljudi okoli tebe, je tak al ni tak? Pol pa ti povej kaj pomen houlanje, če se delaš pametnega...



    Ontopic: Je pa res, da si developerji in Support crew memberji (mislim da) lahko višajo statse in respekt, si nakazujejo denar in kredite, vendar je strogo prepovedano. To uporabljajo samo na Beta TC.

  6. #16
    Guest

    Default

    Prov maš!

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SloMasters
    WeWillWin je tak al tak slo. einstein n.1
    Proti tebi pa res. Pob'č.

  8. #18
    Guest

    Default

    Nebom nič komentiral samo me zanima zakaj je naslof teme an9el goljufa pri igranju ??

  9. #19
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ZxIxKxI
    Nebom nič komentiral samo me zanima zakaj je naslof teme an9el goljufa pri igranju ??
    naslov ne naslof

  10. #20
    Guest

    Default

    Mi pravimo nasloFFFF

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •