Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default K čemu to bylo?

    Tenhle topic bych chtěl směřovat především k Mororusovi, nicméně budu rád i za vyjádření Vás ostatních.

    Vím, že změny provedené v tomto kole měly pomoci především nováčkům, nicméně je považuju za velmi "nešťastné". Slyšel jsem o taktikách, které mají české a slovenské teamy, jež jsou v tomto kole aktivní, ale když se na to celé podívám, tak pořád jako základ tohoto kola vidím kradení al capone. Bez ac se člověk téměř nehne z místa, opomenu-li tzv. iq show, díky které se dá udělat slušná zásoba drog, ale vzhledem k tomu, že toto kolo lodě spíš nejezdí než jezdí, tak i ta vypadává z obliga.
    Kdo chce respekt, musí točit ac. Kdo chce staty, musí točit ac. Kdo se chce trošku pohnout, musí točit ac. Ac bylo vždy základem, nicméně tohle kolo už přerostlo ze základu do extrému. Když mi pošle vztah člověk, který má cca 30k statů, já ho pošlu na jipku a ono mi to dá něco kolem 2 statů, tak asi ani lovení nebude nejsilnější stránkou tohoto kola. Jedinou dobrou změnu vidím v damage u zbraní, ale když už se nedá dělat ani to pitomý rdk, tak mi to přijde špatný.

    Myslím si, že systém, který tu byl od 19. do 24. kola byl o hodně lepší, než systém, který tu máme teď.

  2. #2
    Guest

    Default

    nechápem o čom tošíš ac sa robilo vždy, loviť sa dá aj teraz takže asi bude problém v tom že to tu niekto nevie hrať, že bigem

  3. #3
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    nechápem o čom tošíš ac sa robilo vždy, loviť sa dá aj teraz takže asi bude problém v tom že to tu niekto nevie hrať, že bigem
    Po pravdě řečeno čekal jsem od tebe podobnou reakci, nezklamal si, ale hádat se tu nebudeme, že?

    Jestli mluvíš o tom, že neumim točit ac, tak bych ti rád řekl, že nejsem jeden z těch lidí, co má půlku mozku, je ochrnutej na celý tělo, slintá, kulhá a já nevim co všechno.

    Sám víš, že já jsem se zvládl tomuto systému přizpůsobit dobře. Máš pravdu v tom, že ac se točilo vždy. Nicméně přichod těchto změn způsobil pouze zúžení možností hry, nic víc, a proto tvrdim, že tyhle změny nejsou dobré, že místo zúžení mělo přijít rozšíření možností.

    O ničem jiném tu nemluvím.

    Ještě abych se vyjádřil k tvému tvrzení, že neumim hrát...Hraju, stejně jako ty, poměrně dlouho a, stejně jako ty, jsem se učil od jedněch z nejlepších hráčů. Nemyslim si, že ty to neumíš hrát, i když jsem slyšel, že po několik kol bylo tvým úkolem točit ac s Vašimi kuklami, nicméně minulé kolo jsem na tebe slyšel od tvých spoluhráčů spoustu chvály, takže ve schopnosti hraní o tobě rozhodně špatné mínění nemám.

  4. #4
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    V prvom rade poprosím, aby zúčastnení nepoužívali útočnú mluvu, pokiaľ nemusia.

    V druhom rade, chcem upozorniť, že čo sa týka zavádzania noviniek, tak tam nemám veľkú moc dokonca ani v tom, čo sa týka abuse, nie to ešte hry. Môj hlas je skoro rovnako poradný ako ostatné. Nie je mi potešením oznámiť, že o niektorých novinkách som nemal ani potuchy, v iných som bol proti a môja reč sa môže pohybpvať len v úzkom a skôr vysvetľovacom rámci, než rámci možnosti zmien.

    AD Lovenie:

    V tomto problém vidím a uvedomujem si ho. Táto novinka bola zavedená k ochrane nováčikov. Nejako sa zabudlo, že zabiť 1000 rešpekt/silu 5000 tisícovým(ovou), nie je rovnaké, ako zabiť 50k rešpekt/silu 100k rešpektom/silou.

    Jediné, čo ma v tomto teší že podobne, ako to znižuje lovenie, znižuje to aj GA v baroch...

    AD Kradnutie:

    Môžem len predoslať, že budúce kolo bude ešte viac o kradnutí, keď sa zavedie znovu Fort Knox. TC až na malé rozdiely vždy bolo o kradnutí, predovšetkým... Ak napadne niekoho niečo iné, potom vyhrá: viď teraz poliakov, tí nekradnú veľa.

    M.

  5. #5

    Default

    tak ted to je asi skutecne jen o AC... minula kola aspon byla o AC+rdk

    Skutecne bude od pristiho kola FK?

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Pokud tvůj hlas opravdu nemá takovou váhu, jako jsem si myslel že má, tak je to celkem škoda, nicméně se nedá asi nic dělat...

    Pokud bych měl hovořit sám za sebe, tak bych jako změnu k lepšímu viděl zakázaní sdílení účtů, nicméně bych povolil opět rdk, a útočení bych dal stejně jako to bylo dřív.

    Když se na to pokusím podívat z hlediska developerů, tedy tím pohledem, kdy si uvědomím, že tahle hra mi vydělává peníze, tak jejich kroky nechápu...snaží se nahnat sem co nejvíc lidí a tak to celé zjednodušší, ale staří hráči odejdou a řeknou, že odešli kvůli tomu, že to tady šlo do píči...to je jedna z věcí, kterou nechápu...jestli chtějí vydělávat dál, měli by se snažit udržet si tu staré hráče a lákat sem nové, ne odradit staré a vyměnit je za nové...

  7. #7
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Zigáč:

    Bolo schválené FK, minimálne ako náhodná lúpež, niečo ako teraz Bill Gates.

    Bigem:

    Môj hlas skutočne nemá váhu, som s tým spokojný. Ono, to je aj teraz trochu bezpredmetné. Totiž celý Crims sa preprogramováva do nového jazyka. Podobne, ako fórum, aj toto sa trochu zdržalo a zdá sa, že to bude trvať dlhšie ako sa spočiatku predpokladalo. Vytvorenie tejto verzie trvalo pol roka. Toto preprogramovanie do nového jazyka, pokladám za zmenu, ktorá bude prelomová a celková. Všetky doterajšie zmeny sú len slabou prípravou k tejto, plátaním, vymýšľaním jednotlivostí, testovaním, vŕšením noviniek a bugov.

    No, ohľadom, toho, že starí hráči odchádzajú, to je celkom prirodzené. Ja sám som po 17. kole opustil TC, a keby nebolo kauzy odvolávanie valistara, na konci osemnásteho, už by som sa nevrátil. Úprimne musím povedať, že sa mi k návratu vôbec nechcelo. 19. kolo bolo mojím posledným hráčskym, priznávam sa, že veľmi sa mi ani nedarilo, keby nebolo hlavne oxxxa, milana, ktorí to ťahali so mnou, a hlavne, zdena, ktorí nám vtedy veľmi pomohol, tak by nebolo 14. miesto, ale fraška. Jediné, čo si odvtedy pamätám a z čohomám nesmiernu radosť a slasť je, že oproti 17. kolu, ktoré bolo hektické plné obvinení z hackov, 19. bolo z našej strany úplne čisté, do bodky. Taktiež priznávam, že by som k hre nerád páchol viac... Rozbiehať sústavu kukiel, to je robota, ktorá sa obísť nedá a nie je zrovna príjemná.

    Moja osoba nie je dôležitá, chcem len ukázať, že nie je skoro možné udržať si starých hráčov. Hrať hru, to človeka omrzí. Podobne, ako väčšina starých chatistov sa postupne stiahne a prejde na fóra.

    Mám za to, že sila, ktorá drží starých hráčov na Crimse, nie je sila hry, ale práve priateľské, ale aj nenávistné vzťahy vo vnútri spoločenstva hráčov a adminov.

    M.

  8. #8
    Guest

    Default

    A jaky je ten novy jazyk do ktereho bude crims prepsano?

    Perl, Ruby, ASP nebo snad nejaky jiny


    Tyhle jazyky neznam, z webovych programovacich jen PHP je kterem je crims ted

  9. #9
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Jestli příští kolo bude ještě víc o kradení, než je tohle kolo, tak se každý nováček zvládne umístit na dobých místech a to si myslim, že neni zrovna nejlepší, protože tahle hra ztratí na atraktivnosti...Je to stejný, jako když si nainstaluju hru do svýho PC a najdu si na ní cheaty...díky tomu, že už od začátku umim všechno, tak mě ta hra po chvilce přestane bavit a přesně to samý se stane s thecrims...nicméně doufám že si to páni developeři uvědomí, až zjistí jak jim klesá obrat za jedno kolo, i když vhledem k výši momentálního obratu za jedno kolo to bude trvat celkem dlouho než si to uvědomí...

  10. #10
    Guest

    Default

    Ano niektore zmeny su dost zle hlavne s tym napadanim. A neviem ci je pravda to, co mi povedal zizan, ze dokonca pri 1x1 sa stracaju staty(zobere viac a prida menej) Neviem nemam to odskusane.
    Bigem, no svedi to robili pre ochranu novacikov a skor oni si kupuju kredity, takze o klese primov by som moc nehovoril. Top hraci maju kredity skor od clenov Crew (samozrejme si aj nieco kupia)

    Takze asi tolko.


    Este k bigemovi:
    No skus to napisat na Feedback, aspon uvidis co svedou k tomu viedlo ak sa vyjadria.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •