Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default Oprav to prosim..

    Code:
    Ak chceš, tak ti môžem dohodiť lacných pracovníkov. Namiesto platu im stačí len strecha nad hlavou. Nebudú ťažko pracovať, ale zvýšia produkciu tvojej drogy ktorú si vyberieš o 10%.Môžes si ich odo mňa prenajať na 28 TC dní za smiešnych 10 kreditov. Nevadí ak ti jeden alebo dvaja zdochnú, kvôli neľudským pracovným podmienkam to je tiež zahrnuté v cene.

  2. #2
    Guest

    Default

    Takže ramzey asi je to mierené na mňa.
    1, Keď chceš aby som niečo opravil napíš presnejšie kde je chyba.
    Našiel som tam chybu v Môžeš (bolo Môžes)
    2, Opraviť som to opravil ale aj tak pochybujem že to nahodia do hry do konca kola, takže nemá zmysel sa tým textom zapodievať lebo ďalšie kolo to zrejme nebude keď to nevidím v bete. (V novinkách to síce nepísali, že to bude zrušené. Takže uvidíme. )

    Ale aj tak vďaka za upozornenie.

    Ešte prosba ku moderátorom. Či by ste mohli zmeniť meno topicu Český preklad Thecrims na Český a Slovenský preklad Thecrims.
    Aby sa tu nezakladalo zbytočne veľa tém.

  3. #3
    Guest

    Default

    Inak tiez som blbec som ti to mohol cez PM poslat

    No a chyba je podla mna tu :
    Code:
    Nebudú ťažko pracovať, ale zvýšia produkciu ... Nevadí ak ti jeden alebo dvaja zdochnú, kvôli neľudským pracovným podmienkam to je tiež zahrnuté v cene.
    Zle si len ponal vyznam vety
    Ten text som vydel original a aj s logickeho hladiska ti dojde, ze ked dakto tazko nerobi nemoze ti zvysit produkciu drog..a hlavne, ze zdochne na neludske pracovne podmienky

  4. #4
    Guest

    Default

    2 Scorpion: Staci si zohnat kontakt na memoxa alebo zeda. Ale skor na zeda pretoze on ma nastarosti nahadzovanie prekladov ked to upravis. Ja ked som nieco upravil tak som mu napisal nech to nahodi. A bolo to za cca den nahodene podla toho sice aky den bol. Lebo cez vikend ani jeden zo svedov nereaguje na mesagery.

  5. #5
    Guest

    Default

    ty co tu robis

  6. #6
    Guest

    Default

    Ramzey ja to meniť už nebudem koniec kola je zachviľu. A každí by to mohol pochopiť inak, ja som to pochopil tak. A ako môžu ťažko pracovať s drogami ? Napr tráva: poleje, pohnojí, zozbiera usuší.
    Nič ťažké! Zvládol by to každý záhradkár a tí zahradničia vo voľnom čase.


 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •