Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 86

Thread: FGT vs OPP

  1. #31
    Guest

    Default

    Asket ze vratil a zase rofl..... chlapce na asi druhe strance tohoto flame pises jak hrajete s opp.... a tedka ze op hraje bez suportu jen clenove... Muzes mi prosim vysvetlit odkdy jsi napriklad ty clenom opp? rofl zase bodujes

  2. #32
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    94

    Default

    Quote Originally Posted by zizan1
    ked sa tu uz vsetci ohaniate tymi supportami tak by aj mna zaujimalo ake OBROVSKE supporty to teda mame... prosim vymenovat mena...

    Pokial viem mame v supporte 1 cloveka ostatny sa na to s prepacenim vyj..... urobili tak akurat 5 kukiel na zaciatku... Neviem ako vy ale toto za support nepovazujem...
    PLS ked neviete ako je to u nas tak sa o tom nevyjadrujte, vyrabate si tym len trapasy...

    A co sa tyka nas urobime co bude v nasich silach aby sme dosiahli co najlepsi vysledok
    DjRony, KrouhaCZ, Punxisbest, 00hool, 88hool

    to jsou moje informace, nevim jak moc jsou pravdivý

  3. #33
    Guest

    Default lfmao

    Aaa uz je to tady zase.. 5. třída, 9. ZŠ (se speciální pedagogikou pro výchovu duševně chorých dětí).. rozepnout zip u kalhot a čůrat, čůrat, čůrat tak co, kluci.. kdo je větší frajer, kdo dočůrá nejdál vítěz dostane lízatko lfmao, jste jak malý

  4. #34
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Bowl je jednoznačne jeden z najhúževnatejších stálic slovenskej scény. Rýchly, šikovný. Je to unikátny hráč, určite žiadaný v každom týme.

    Zizan sa naopak objavil ako jasná hviezda, na crims nebi. Tohto hráča je nutné vyzdvihnúť pre dve prednosti:
    1. solídny vodca teamu, zastrešovateľ.
    2. neobyčajne rýchlo sa vie učiť. A nielen z vlastných chýb.

    Viem, čo hovorím, sám som mu strkal do gangu kuklu menom Michalovčan, ak sa dobre pamätám a dalo to veľa práce a nešlo ho presvedčiť. Niekoľko krát sa to podarilo, ale v podstate kukla bola odrovnaná. Odhadol veci správne a poučil sa s Hooliganovej (iný, myslím, že slávnejší predok dnešného hooligana) chyby, ktorý mu to posmešne naznačil.

    jediné, čo je možno dobré, ale nie som si celkom istý, či je tomu skutočne tak, je, že hrá na seba, málokomu silnejšiemu vie pomôcť, tá jeho diplomacia je silne sebestredná. Neviem, čo bude s crimsom v budúcnosti, ale sa mi zdá, že sa na CZK/SVK scéne natrvalo udomácnili tri týmy, ktoré sú schopné to aj vyhrať. Naopak, je zvláštne, že zahraniční hráči sú schopní stále o predstaviteľoch týchto dvoch scén vyjadriť sa ako n00boch. Mali by to tentokrát slováci zase natrieť tomu svetu, nech si pomaly odvykajú. Partikularizáciou, rozdrobením scény je to však nemožné.

    M.

  5. #35
    Guest

    Default Re: lfmao

    Quote Originally Posted by Ivuska
    Aaa uz je to tady zase.. 5. třída, 9. ZŠ (se speciální pedagogikou pro výchovu duševně chorých dětí).. rozepnout zip u kalhot a čůrat, čůrat, čůrat tak co, kluci.. kdo je větší frajer, kdo dočůrá nejdál vítěz dostane lízatko lfmao, jste jak malý
    ...no tak urazat muzske pohlavie sa nepatri takysto destka vlastnost pretoze aj zeny maju svoje chyby ale je hlavne ze tieto hadky su k teme a nie mimo ako vsetky ine temy

  6. #36
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Já si zase myslim, že když už se tu vyjádřila i Iva, tak by konečně mohl být lock, protože už je to stejně ot
    ...no podla mna je vecsina prispovkov k teme tak este terba pockaj...je jedno ći vyhra FN alebo Opp hlavne ze slovak aj ked skor fn by mohlo

  7. #37
    Guest

    Default Hlavne Wela RESp

    No Hlavne aby Bol dobry vysledok )

  8. #38
    Guest

    Default CRIMS ws Alkoholik party

    No nech vyhra lepsi to je jasne .ale ludia nezabudnite sem tam chodit aj vonkua a zabawat sa lebo iba hrat to je shit takze zabawte sa a moc nehrajte

  9. #39
    Guest

    Default

    BLeEEE spam

    Inak navrhujem hracom OPP a FN aby spojili svoje sily a dali to na jeden ucet a premenovali ho na RAMZEY..(volne miesto uvolnim na pockanie )..

    Quote Originally Posted by Mororus
    Naopak, je zvláštne, že zahraniční hráči sú schopní stále o predstaviteľoch týchto dvoch scén vyjadriť sa ako n00boch. Mali by to tentokrát slováci zase natrieť tomu svetu, nech si pomaly odvykajú. Partikularizáciou, rozdrobením scény je to však nemožné.
    Zo svojich vlastnych poznatkou viem, ze poliaci su lakomi, egyptania egoisticky a povysenecky a zbytok sveta som neskumal

    Quote Originally Posted by Mororus
    jediné, čo je možno dobré, ale nie som si celkom istý, či je tomu skutočne tak, je, že hrá na seba, málokomu silnejšiemu vie pomôcť, tá jeho diplomacia je silne sebestredná.
    Neviem, preco ho nazyvas,ze hra na seba..malo ludi je v crimse ochotnych pomoct inym na svoj ukor (aj nas slavny olympic).

  10. #40
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Zizan sa naopak objavil ako jasná hviezda, na crims nebi. Tohto hráča je nutné vyzdvihnúť pre dve prednosti:
    1. solídny vodca teamu, zastrešovateľ.
    2. neobyčajne rýchlo sa vie učiť. A nielen z vlastných chýb.

    Viem, čo hovorím, sám som mu strkal do gangu kuklu menom Michalovčan, ak sa dobre pamätám a dalo to veľa práce a nešlo ho presvedčiť. Niekoľko krát sa to podarilo, ale v podstate kukla bola odrovnaná. Odhadol veci správne a poučil sa s Hooliganovej (iný, myslím, že slávnejší predok dnešného hooligana) chyby, ktorý mu to posmešne naznačil.
    Musim povedat, ze zizana poznam asi najviac s ludi co sem pisu..pamatam si jeho zaciatky s Nitramom..a pamatam si aj zizanove slova ked bol nami odsudzovany a povazovany za nooba (noveho hraca ).
    Vtedy povedal, ze ma za ciel presvedcit vsetkych, ze nim nieje a musim povedat MISIA USPESNE SPLNENA
    Tak ako kazdy pred svojou cestou prestrety cerveny koberec ale aj on sa musel predierat..sice vela info sme mu poskytli ale vzdy len vramci medzi a zbytok je uz jeho dielo
    (a som asi jediny komu zizan daroval staty )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •