Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 43
  1. #31
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Stal jsem se novým překladatelem.
    Pokud by někdo měl připomínky k mému stylu překladu, určitě napište. Změnit se to po uvážení dá vždycky a objeví se to opravené v betě a pak v příštím kole.

    Pokud byste někdo v mém překladu, jakožto i ve starších přeložených textech, viděli nějakou pravopickou/slohovou/gramatickou chybu, nebo to prostě "blbě" znělo, tak se tu též prosím ozvěte. Jeden člověk nemůže uhlídat vše, ale opravit konkrétní věci můžu.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  2. #32
    Guest

    Default

    chybka:

    Když na hlavní stránce kliknu na "The Crims návod", objeví se mi tam "Gól", což je špatně. Originální termín "Goal" se tak sice přeložit dá, ale v tomto kontextu je to naprosto jasně "Cíl".

  3. #33
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko View Post
    chybka:

    Když na hlavní stránce kliknu na "The Crims návod", objeví se mi tam "Gól", což je špatně. Originální termín "Goal" se tak sice přeložit dá, ale v tomto kontextu je to naprosto jasně "Cíl".
    Správně, máš pravdu.

    Ale jistě se na mě nebudeš zlobit, když se za tuto chybu neomluvím z důvodu data překladu tohoto návodu.
    2008-02-16 10:26:59
    Což jsem nebyl já, netuším kdo byl v té době překladatel, ale já jsem nastoupil začátkem června
    Raději celý tutorial prověřím, ale znovu - děkuji za upozornění, máš samozřejmě pravdu. Překládal to zřejmě někdo, kdo se nezamyslel nad kontextem ze kterého to vycházelo.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  4. #34
    Guest

    Default

    Nepsal jsem to proto, aby ses omlouval nebo něco podobného Sám jsem překládal, vím, jaké to je

  5. #35
    Guest

    Unhappy cawes

    mam taky problem ze na thcrims mam namisto cesciny slovinstinu pls jak to mam dat na cestinu

  6. #36
    Join Date
    May 2008
    Location
    next odpoved koffisko :D
    Posts
    33

    Default

    jak spustis the crims tak uplne dole mas vlajky tak staci kliknout na tu cesko a mas to cesky

  7. #37
    Guest

    Default

    Hovorca polície povedal, ako odpoveď na tieto demonštrácie: "Ľudia sú hlúpy, nemajú nám čo strkať nos do našej roboty".

    Hlúpi nemá byť ?

  8. #38
    Guest

    Default

    Koukal jsem na ten "Pětiminutový návod pro začátečníky", co je na hlavní stránce a tam je těch chyb spousta, jeden celý text je tam přeložen jako kdyby to někdo hodil do googl Translator a pak to jen zkopíroval...není tam skloňování, časování, nic...

  9. #39
    Guest

    Default

    Nevim kdo to překládal, až budu mít chvilku, tak na to kouknu. Díky za upozornění

  10. #40

    Default

    Tak, dnešným dňom som sa stal novým SVK prekladateľom, akékoľvek dotazy, tipy na preklad smerujte mne, Ďakujem
    Olympic member

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •