Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 25 of 25
  1. #21
    Join Date
    May 2007
    Posts
    245

    Default

    With great power comes great responsability
    teai uitat la spiderman ?

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by DarkSmokey
    cineva mi-a spus la un moment dat ceva de genu "With great power comes great responsability"...nu dau nici un nume de admin suedez )

    daca faci ceva interesant, cum ar fi un chat, consider ca trebuie sa te gandesti si la noile responsabilitati care apar odata cu implementarea acelui chat intr-un joc...

    deci...revenind la problema prezentata in acest thread: daca poti sa reportezi o injuratura care din punct de vedere al regulamentului nu este acceptata si o raportezi, mi se pare perfect normal sa te astepti ca cineva sa ia masuri...asta daca regulamentul este bine gandit si se poate aplica cum trebuie...
    Cred ca s-au gandit destul de bine la ce urmeaza , parca inainte nu se injura acu s-a gasit unii sa comenteze . Oricum a mai fost si inchisa strada , si ? se injurau pe alte strazi

    Si , nu toti stiu engleza pt a reporta

  3. #23
    Guest

    Default

    1. nu e vorba de spiderman...doar am zis ceva ce mi s-a zis candva...

    2. nu e vorba neaparat de cat de mult s-au gandit la ce vor implementa...e vorba de multimea de probleme care implica o noua aditie...si nah, din punctul meu de vedere sunt ceva greseli in regulament si in aplicarea acestuia, greseli care in opinia mea ar trebui analizate putin mai atent...raspunsul simplu sau evident este de multe ori nu foarte bun...si consider ca in posturile mele anterioare din acets topic am atins cateva puncte mai...delicate, sa zicem...

    nu e vorba de engleza, de alte culturi si idealuri, sau ce vrea fiecare...era vorba de o injuratura in romana pe strada TC...period...

  4. #24
    Guest

    Default

    Pardon , pt a raporta*

    Totusi ,e ciudat cu injuraturi dar depinde de care .. se masoara si injuraturile acum ..cu sau fara si gata ..
    Oricum nu prea vad rolul lor

  5. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Romania, Bucharest
    Posts
    198

    Default

    Quote Originally Posted by DarkSmokey
    1. nu e vorba de spiderman...doar am zis ceva ce mi s-a zis candva...

    2. nu e vorba neaparat de cat de mult s-au gandit la ce vor implementa...e vorba de multimea de probleme care implica o noua aditie...si nah, din punctul meu de vedere sunt ceva greseli in regulament si in aplicarea acestuia, greseli care in opinia mea ar trebui analizate putin mai atent...raspunsul simplu sau evident este de multe ori nu foarte bun...si consider ca in posturile mele anterioare din acets topic am atins cateva puncte mai...delicate, sa zicem...

    nu e vorba de engleza, de alte culturi si idealuri, sau ce vrea fiecare...era vorba de o injuratura in romana pe strada TC...period...
    Ai dreptate in privinta asta ... eu sper ca se va reusi formularea unui regulament cat mai clar si care sa aiba cat mai putine scapari in ce priveste interpretarile.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •