Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
    Guest

Default mod buraya bakarmsıın bi dakka? şikayetim warr...!

mod respectPaese die bi adam bnm adımı kullanarak meydan da küfür yazıor türklere ve türkiyeye lütfen ban pls... sonra gelip geçen bana küfr ediorr.. acale cewap lütfen.. bi de yanlışlıkla beni banlama lütfen...

Guest

merak etme o şahsiyetsiz kişi uyarıldı. senle onun farkını biliyorum. maalesef banlamadan önce uyarmak zorundayız oyuncuları. elimizde onun küfrettiğine dair resim var. kurşunkalem rapor etmiş. id sinide almış. yani bir yere kaçamaz artık. nick deiştirip küfretse bile ikinci kez rapor edilirse gereken yapılacaktır.

Guest

bu kadar hızlı cvap verdğin için teşekürler.. ve gerekeni yaptıgın içinde teşekürler..

Guest

benim anlamadığım taraf hem türk olupta hem de türkler nasıl küfür ediyolar insan utanır böyle bi yüce milletin insanların nasıl birbirinin ırkına küfür eder ya

Guest

Quote Originally Posted by sahink
    benim anlamadığım taraf hem türk olupta hem de türkler nasıl küfür ediyolar insan utanır böyle bi yüce milletin insanların nasıl birbirinin ırkına küfür eder ya
    türk deilki tr bayrağıyla hesap alıyo

Guest

BoyLe çok war 1 tane de ben banlattım ama ona uyarı gitmedi direk banladılar da bunu neden uyardınız?

Guest

Quote Originally Posted by sahink
    kürt türk sorunundan dolayı türkiyede bir kaç milliyet yada kendini millet sananlar olmasından kaynaklanıyor gereksiz laf dalaşları aslında..

Guest

aslında kontak yaparken türk türke saldırmaz diyen arkadaşlar bunu tetikledi sonuçta bi oyun

Guest

ilerleyin yaaa