Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 33 of 33
  1. #31
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Chruszczow87
    widzę że tu nawet admini nie wiedzą co to jest rasizm, wychodzi na to że jak powiem że nienawidzę ślązaków to też jestem rasistą ?
    druga sprawa to z tą obrazą uczuć religijnych to jest zwykłe chamstwo katolickiego admina
    co się dzieje z tym głupim światem to aż żal patrzeć, żeby mod obrażał sie o plastikowego jezusa, ciekawe czy plastikowy allah tez by dostał bana ? albo plastikowy potwór spaghetti ?
    albo plastikowy pedal ? :>

  2. #32

    Default

    no dokładnie, przecież może być religia czcząca pedałów i też kogoś "plastikowy pedał" może obrazić, ale admini to wysrani przez rydzyka katoludziki i nic co "obraża" ich religie nie może ujść płazem zwłaszcza że maja możliwość ukarania niewiernych ...

    ciekawe czy ci sami niszczą każdą plastikową figurkę jezusa jaką zobaczą w sklepie

  3. #33
    Guest

    Default

    Zamykam to siedlisko spamu, obelg i offtopu. W gruncie rzeczy , w topicu dotyczącym bana powinien wypowiadać się właściciel zbanowanego konta i admin banujący, czasem dopuszczalna byłaby jakaś konstruktywna opinia z zewnątrz.

    Ale w obliczu waszych rozmów o wyrobach kosmetycznych (takich jak wazelina) w temacie dotyczącym bana za plastikowy nick, ja mogę tylko skorzystać z dobrodziejstw opcji, które ktoś kiedyś wspaniałomyślnie dał mi - zamykając ten temat

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •