Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33
  1. #1

    Default Dlaczego dostałem bana ?

    Dostałem bana za swój nick. Nie chciałem nikogo urazić, bo sam jestem katolikiem. Plastikowy na mnie wołają, a Jezus to grupa kościelna odnowy w duchu świętym, w której na mnie tak wołają - bo kilka razy tam grałem. Dziękuję bardzo za to, że dostaje za takie coś bana;/.

    A to z tym pedałem było w odwecie za grożenie i wyzywanie mnie od "żydowskich kutasów".

  2. #2
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Dostałeś bana, bo twój nick obraża religię, nikogo nie obchodzi czy chciałeś czy nie.
    I chyba za to:
    Code:
    &#91;117 16&#58;34&#93; <PlastikowyJezus5> jesteś delikatny jak pedał. zaraz będziesz napierdalał o modzie ?
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  3. #3

    Default

    Będę dostawał przez takie osoby bany. Przesyłają tylko odpowiedzi, a swoich wiadomości nie. Nic nie zrobiłem i od razu mnie atakują. Pomimo wszystko to nie fair ;/. Nie mogę już zmieniac nicku.

    Nie chodziło mi o moderatora tylko o modzie .

  4. #4
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Z tego co mi sie wydaje to nie dostałes bana za 'moda', tylko za 'delikatnego pedała' ... a jak on Ciebie też obrażał to też możesz go zgłosić =]
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  5. #5
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by FasoL
    Z tego co mi sie wydaje to nie dostałes bana za 'moda', tylko za 'delikatnego pedała' ... a jak on Ciebie też obrażał to też możesz go zgłosić =]
    Treść bana:
    Code:
    Użytkownik jest zbanowany za złamanie regulaminu w pkt 7. And change your nick!!!
    Więc raczej wiadomo, że za nick i obrazę gracza. Można wnioskować, że ban jest okresowy, bo Admin prosi o zmianę nicku ^^
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

  6. #6

    Default

    Nic nie zrobiłem. Siedzę w szpitalu, bo mnie napadnięto na skwerze całym klanem. Przyczepiło się do mnie 5 kolesi i nie pytając o nic zaczynają mnie wyzywać od "żydów", "jebanych kutasów", "lamusów" itp. Jeden mówił, że jest katolikiem i obraziłem jego religię, a wiadomość niżej piszę do jednego kolesia "że jest pierdolonym skurwielem itp." odpisałem tą właśnie wiadomością o "pedale", a on oczywiście to zgłosił i ban. Czy to sprawiedliwe jest ? ;/

    Jak mogę zmienić nick tego konta jak nie potrafię na niego wejść ?

  7. #7
    Guest

    Default Re: Dlaczego dostałem bana ?

    Quote Originally Posted by PlastikowyJezus5
    Dostałem bana za swój nick. Nie chciałem nikogo urazić, bo sam jestem katolikiem. Plastikowy na mnie wołają, a Jezus to grupa kościelna odnowy w duchu świętym, w której na mnie tak wołają - bo kilka razy tam grałem. Dziękuję bardzo za to, że dostaje za takie coś bana;/.

    A to z tym pedałem było w odwecie za grożenie i wyzywanie mnie od "żydowskich kutasów".
    o czym ty stary wogóle mówisz grupa kościelna odnowy w duchu świętym o lol akurat ktoś wiedział co to jest jak się patrzy na nick to widzać plastikowyjezus i tyle a nie kółko odnowy biologicznej w duchu świętym i twoje wyznanie.

  8. #8

    Default

    Kurwa jak się nie znasz to nie mów co jest, a czego nie ma(chodzi o taką osobe). Powiedzcie mi jak zmienic nick na koncie i tyle ;/

  9. #9
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Wołomin, Poland
    Posts
    644

    Default

    Pisz do osby która Cie zbanowała...bo moim zdaniem pisząc tu tracisz tylko czas
    EX TheCrims.com Crew
    EX Abuse Member
    EX Moderator

  10. #10
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Poland, Warsaw
    Posts
    717

    Default

    Quote Originally Posted by PlastikowyJezus5
    <font color=green>***</font> jak się nie znasz to nie mów co jest, a czego nie ma(chodzi o taką osobe). Powiedzcie mi jak zmienic nick na koncie i tyle ;/
    Skończy się ban to zmienisz
    "The more I see the less I know for sure." - John Lennon

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •